ZWYCIĘZCA FINAŁU KIBICUJ Z KLASĄ W SEZONIE 2016/17!

ZWYCIĘZCA FINAŁU KIBICUJ Z KLASĄ W SEZONIE 2016/17!
Data publikacji: 2017-04-28
Autor: Fundacja Legii
Autor zdjęć:
Wybrana została najlepsza akcja zorganizowana w ramach programu ''Kibicuj z Klasą''. Wygrała grupa Legionistów z Zespołu Szkół nr 2 w Ostrowi Mazowieckiej.

Legia Warszawa kolejny sezon zapraszała dzieci do kibicowania zespołowi w trakcie meczów w ramach akcji „Kibicuj z Klasą”.  Jest to program skierowany do wszystkich placówek edukacyjno-wychowawczych skupiających dzieci i młodzież do 17. roku życia. Grupy zorganizowane mają, raz w sezonie, możliwość otrzymania biletów na sektory rodzinne. W całym sezonie 2016/17 z Kibicuj z Klasą, prawie 8,000 dzieci skorzystało z bezpłatnego wejścia na mecz.

Drugi sezon z rzędu Fundacja Legii poszerzyła ofertę akcji „Kibicuj z Klasą” o możliwość wzięcia udziału w konkursie i wygrania biletów na jeden z meczów rundy finałowej. Konkurs polegał na wykazaniu się propagowaniem pozytywnych postaw i wzorców, działając przy tym jako kibice Legii Warszawa.  W czasie trwania każdej z akcji uczestnicy każdej mieli na sobie barwy Legii Warszawa, dzięki czemu od razu było widać kto ich zainspirował.

Zwycięzcą została grupa Legionistów z Zespołu Szkół nr 2 w Ostrowi Mazowieckiej. W okresie poprzedzającym Święta Wielkanocne odwiedzili oni pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej w Komorowie. Uczniowie własnoręcznie wykonali świąteczne kartki i pisanki. Udało się także przygotować domowej roboty ciasta, którymi wszyscy się zajadali.

Kolejne miejsca zajęły grupy młodych piłkarzy ze szkółki prowadzonej przez byłego piłkarza Legii Sylwestra Czereszewskiego, którzy podarowali karmę zwierzakom w schronisku, oraz uczniowie Zespołu Szkół w Michałówce, którzy zaangażowali się w zbiórkę środków finansowych na rzecz Polskiego Czerwonego Krzyża w Garwolinie. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

FUNDACJA JEST ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO