MA(L)OWANA LEGIA - KONKURS DLA NAJMŁODSZYCH

Data publikacji: 2017-05-05
Autor: Legia Warszawa
Autor zdjęć: vid. Jakub Goliński
Legia Warszawa i Fundacja Legii zapraszają dzieci w wieku 3-12 lat do udziału w konkursie plastycznym Ma(L)owana Legia. Na młodych legionistów czekają wyjątkowe nagrody, w tym możliwość wyprowadzania zawodników na pierwszym domowym meczu LOTTO Ekstraklasy sezonu 2017/18.

Konkurs potrwa od 5 do 19 maja 2017 roku. Wybraliśmy 11 obecnych zawodników Legii, którzy spędzili na boisku najwięcej minut w tym sezonie. Dzieci mają za zadanie wybrać jednego z nich, przygotować pracę plastyczną, a następnie nadesłać ją na adres Klubu.

LISTA ZAWODNIKÓW:

Arkadiusz Malarz
Michał Pazdan
Adam Hlousek
Jakub Rzeźniczak
Michał Kopczyński
Thibault Moulin
Tomasz Jodłowiec
Vadis Odjidja-Ofoe
Michał Kucharczyk
Miroslav Radović
Guilherme

Jurorami w konkursie będą wspomniani zawodnicy. Każdy z nich otrzyma wszystkie prace go dotyczące, a następnie wybierze zwycięzcę. Główną nagrodą będzie wspomniana możliwość wyprowadzenia piłkarzy na mecz ligowy, a także album z pracami laureatów oraz autografami piłkarzy.

Nagrodzone prace zostaną także zaprezentowane na wystawie pokonkursowej w trakcie imprezy z okazji Dnia Dziecka, która odbędzie się na stadionie Legii.

Regulamin konkursu „Ma(L)owana Legia”