AKTUALNOŚCI
FUNDACJI LEGII

Ambasada Ukrainy w Rzeczypospolitej Polskiej, Legia Warszawa i Fundacja Legia Warszawa współorganizują wyjątkowe wydarzenie, jakim będzie charytatywny mecz towarzyski pomiędzy Legią Warszawa a Dynamem Kijów. Ambasada Ukrainy w Rzeczypospolitej Polskiej, Legia Warszawa i Fundacja Legia Warszawa współorganizują wyjątkowe wydarzenie, jakim będzie charytatywny mecz towarzyski pomiędzy Legią Warszawa a Dynamem Kijów. Będzie to premierowe spotkanie w ramach europejskiego cyklu „Mecz o Pokój!” Celem przedsięwzięcia jest zebranie jak największej ilości środków finansowych

Fundacja Legii i Legia Warszawa rozpoczynają nowy etap akcji „#GotowiDoPomocy uchodźcom z Ukrainy” we współpracy ze zrzeszającą ponad 130 klubów organizacją European Football for Development Network i Szachtarem Donieck. Fundacja Legii i Legia Warszawa rozpoczynają nowy etap akcji „#GotowiDoPomocy uchodźcom z Ukrainy”. We współpracy ze zrzeszającą ponad 130 klubów organizacją European Football for Development Network i Szachtarem Donieck europejskie zespoły, federacje i ligi będą wysyłać artykuły pierwszej potrzebny za pośrednictwem Fundacji Legii do Areny Lwów.

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy koncert organizowany przez Fundację i Galerię Nizio, który odbędzie się 11 marca w Warszawie przy ul. Inżynierskiej 3. Fundacja Legii jest partnerem tego wydarzenia. Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy koncert organizowany przez Fundację i Galerię Nizio, który odbędzie się 11 marca w Warszawie przy ul. Inżynierskiej 3. Fundacja Legii jest partnerem tego wydarzenia.

W związku z sytuacją na Ukrainie i spodziewanym napływem uchodźców szukających schronienia w naszym kraju, Fundacja Legii będzie prowadzić zbiórkę najbardziej potrzebnych rzeczy, które wspomogą funkcjonowanie punktów dla potrzebujących. W związku z sytuacją na Ukrainie i spodziewanym napływem uchodźców szukających schronienia w naszym kraju, Fundacja Legii będzie prowadzić zbiórkę najbardziej potrzebnych rzeczy, które wspomogą funkcjonowanie punktów dla potrzebujących utworzonych przez Miasto Stołeczne Warszawa.

Z ogromnym żalem informujemy, że w dniu 17 stycznia zmarł Wiktor Bołba, Pomysłodawca i Kustosz Muzeum Legii – pierwszej tej wielkości placówki w Polsce przy klubie sportowym, współautor Księgi Stulecia, autor książek. Z ogromnym żalem informujemy, że w dniu 17 stycznia zmarł Wiktor Bołba, Pomysłodawca i Kustosz Muzeum Legii – pierwszej tej wielkości placówki w Polsce przy klubie sportowym, współautor Księgi Stulecia, autor książek o Lucjanie Brychczym i Kazimierzu Deynie oraz wielki pasjonat historii naszego klubu.

1 2 3 68
FUNDACJA JEST ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO