RUSZA KOLEJNA EDYCJA WAMPIRIADY!

Data publikacji: 2017-04-25
Autor: Marlena Penc
Autor zdjęć: Mateusz Kostrzewa
Niezależne Zrzeszenie Studentów i Samorząd Studentów UW po raz kolejny organizują honorową zbiórkę krwi. W tej edycji studenci działają pod hasłem: „Nie trać życia, graj w czerwone!”. Fundacja Legii jest partnerem akcji.

Wszyscy chętni będą mogli oddać krew w godzinach od 10. do 15. na trzech kampusach uniwersytetu: 25 kwietnia na Kampusie Głównym, 26 kwietnia na Kampusie Ochota, zaś 27 kwietnia na Wydziale Zarządzania. Wielki finał akcji odbędzie się 28 kwietnia na Kampusie Głównym. Na każdego z krwiodawców czekają upominki!

Wampirada NZS jest projektem, który od wielu lat zachęca i buduje w młodych ludziach nawyk oddawania krwi. Akcje przeprowadzane są na ponad 30 uczelniach w Polsce i już drugi rok z rzędu Wampiriada została wybrana Studenckim Projektem Roku PZU!

Więcej informacji udziela: Aleksandra Hajdukiewicz – [email protected] / nr tel. 530 282 188.