Rowerowy piknik w Parku Fontann

Data publikacji: 2017-04-24
W sobotę 23.04 odbył się inaugurujący akcję Rowerowy Maj przejazd Warszawskiej Masy Krytycznej połączony z piknikiem rowerowym przy Parku Fontann. Fundacja Legii jest partnerem akcji i oczywiście nie mogło nas zabraknąć podczas pikniku.

Na miejscu zaplanowano dużo atrakcji, zarówno dla najmłodszych, jak i starszych. Dzieci mogły wziąć udział w grach i zabawach integracyjnych i edukacyjnych, poskakać na trampolinie oraz spróbować swoich sił na monocyklu. Na najmłodszych czekały stoiska partnerów kampanii Rowerowy Maj, między innymi: Kina w trampkach, Teatru Guliwer i Fundacji Legii. Miś Kazek, z którym dzieci bardzo chętnie robiły sobie zdjęcia oraz mini-boisko do gry w piłkę nożną cieszyły się sporym zainteresowaniem.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z sobotniego pikniku.