ZŁÓŻ ŻYCZENIA WALENTYNKOWE NA Ł3!

ZŁÓŻ ŻYCZENIA WALENTYNKOWE NA Ł3!
Data publikacji: 2018-02-12
Autor: Legia.com
Autor zdjęć: Janusz Partyka
Złóż życzenia z okazji Walentynek, a my wyświetlimy je na telebimach w trakcie meczu Legia Warszawa - Śląsk Wrocław (16 lutego 2018 r. o godz. 20:30). Możesz sprawić wspaniałą niespodziankę swojej ukochanej osobie wspierając jednocześnie Fundację Legii.

Chcesz, żeby piątkowy wieczór przy Łazienkowskiej 3 Twoja najbliższa osoba wspominała ze szczególnym sentymentem? Prześlij nam treść życzeń walentynkowych, które wyświetlimy na stadionowych telebimach podczas meczu Legia Warszawa – Śląsk Wrocław (początek o godz. 20:30). Limit wynosi 70 znaków (razem ze spacjami), dodatkowo możesz dołączyć zdjęcie. Zapraszamy do wyboru jednej z trzech możliwości:

1) wyświetlenie grafiki z życzeniami na telebimie w I lub II połowie meczu – 150 zł.

2) wyświetlenie grafiki z życzeniami na telebimie oraz odczytanie ich przez spikera w przerwie meczu – 200 zł.

3) wyświetlenie zdjęcia oraz odczytanie życzeń przez spikera w przerwie meczu – 200 zł.

W celu dokonania rezerwacji i zakupu życzeń zapraszamy do kontaktu pod adresem: [email protected]. Zgłoszenia przyjmujemy do czwartku, 15 lutego 2018 roku do 12:00. Liczba życzeń, które będziemy mogli zaprezentować, jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Po przesłaniu maila otrzymasz informacje ze szczegółami zamówienia.

 

Decydując się na publikację życzeń nie tylko wyrażasz swoje uczucia w wyjątkowych okolicznościach, w obecności kilkudziesięciu tysiący widzów na stadionie mistrza Polski, ale czynisz świat wokół siebie lepszym. Całkowity dochód ze sprzedaży ogłoszeń zostanie przeznaczony na wsparcie celów realizowanych przez Fundację Legii.

FUNDACJA JEST ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO