Fundacja Legii wyposażyła salkę młodych legionistów

Data publikacji: 2018-02-05
Autor zdjęć: Mateusz Kostrzewa
Jest miejsce na Pradze, gdzie mamy świetną grupę młodych kibiców. To oni poprosili wychowawców, aby jedna sala w świetlicy prowadzonej przez Stowarzyszenie Serduszko dla Dzieci, została pomalowana w barwy Legii.

Postanowiliśmy sprawić, żeby ich salka była jeszcze bardziej legijna. Dzięki uprzejmości firmy Meblik, w grudniu do świetlicy trafił specjalny regał z kolekcji Legii Warszawa. My ze swojej strony w ostatnim czasie przekazaliśmy dodatkowo kilka gadżetów, m.in. zegar, poduszkę z fundacyjnym serduszkiem, kalendarz i Misia Kazka. Mamy nadzieję, że dalej będzie to ulubione miejsce spotkań dzieciaków!

Teraz czekamy na odwiedziny podopiecznych na jednym z meczów rozgrywanych przez Legię na Łazienkowskiej ????