Zima z Fundacją Legii 2018

Zima z Fundacją Legii 2018
Data publikacji: 2018-02-01
Autor: Fundacja Legii
Autor zdjęć:
W czasie ferii najmłodsi się nudzą? Nic bardziej mylnego! Z Fundacją Legii dzieci będą mogły spędzić tegoroczną przerwę zimową aktywnie, integrując się przy tym z innymi i zarażając pasją do sportu, pod okiem wyspecjalizowanej i doświadczonej kadry.

Co roku staramy się przekonać dzieci i rodziców, że okres ferii zimowych to nie tylko leżenie przed ekranem telewizora, ale przede wszystkim szansa na aktywne spędzenie tego czasu podczas uprawiania sportu. Zachęcając do aktywności fizycznej, w ramach akcji „Zima z Fundacją Legii 2018” zorganizowaliśmy zajęcia sportowe z siatkówki, gimnastyki sportowej , podstawy jazdy na łyżwach oraz zajęcia Akademii Samodzielności.

W tym roku na zajęciach sportowych z siatkówki i gimnastyki sportowej gościliśmy 55 dzieci, które miały okazję poznać podstawy trenowanych sportów. Kolejne 15 dzieci wzięło udział w zajęciach Akademii Samodzielności, dzięki którym nauczyli się między innymi: podstaw pierwszej pomocy, samoobrony oraz zachowania w niebezpieczeństwie.

„Podobają Ci się nasze działania? Przekaż 1% podatku na Fundację Legii. Wspólnie bądźmy #GotowiDoPomocy”!

Jak przekazać 1% na Fundację Legii?

To proste. Wypełniając rozliczenie podatkowe PIT wystarczy wpisać w odpowiednim miejscu nr KRS naszej Fundacji: 0000312389. Przygotowaliśmy dla Was także ułatwienie – kreator rozliczeń, który automatycznie uzupełni pole 1% danymi Fundacji. Korzystając z kreatora rozliczeń decydujesz się wesprzeć Fundację Legii.

Dostępne są dwie wersje kreatora rozliczeń w wersji online  

lub w wersji instalacyjnej 

FUNDACJA JEST ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO