ZŁÓŻ ŻYCZENIA NA MECZU Z POGONIĄ

Data publikacji: 2018-04-04
Autor: legia.com
Spotkanie Legii z Pogonią (7 kwietnia 2018 r. o godz. 18.) w ostatniej kolejce rundy zasadniczej jest arcyważne dla zespołu mistrza Polski. Przy tej okazji możesz sprawić wyjątkową niespodziankę bliskiej Ci osobie. Prześlij nam życzenia, której wyświetlimy na telebimach. Przy okazji pomożesz podopiecznym Fundacji Legii.

Życzenia powinny skłądać się z maksymalnie 70 znaków (razem ze spacjami), dodatkowo możesz załączyć zdjęcie. Zapraszamy do wyboru jednej z trzech możliwości:

1) wyświetlenie grafiki z życzeniami na telebimie w I lub II połowie meczu – 150 zł

2) wyświetlenie grafiki z życzeniami na telebimie oraz odczytanie ich przez spikera w przerwie meczu – 200 zł

3) wyświetlenie zdjęcia oraz odczytanie życzeń przez spikera w przerwie meczu – 200 zł

Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem: [email protected] do piątku, 4 kwietnia 2018 roku, do godz. 18:00. Liczba życzeń, które będziemy mogli zaprezentować, jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Składając życzenia na telebimie, wspierasz działalność Fundacji Legii:

– wyrównywanie szans dzieci i rodzin z różnych środowisk,

– edukacja i dbałość o przyszłość naszych podopiecznych,

– wspieranie osób niepełnosprawnych w ich aktywności fizycznej i czynnym uczestnictwie w codziennym życiu,

– aktywizacja fizyczna i społeczna poprzez sport