Data publikacji: 2016-12-12
ZŁÓŻ BLISKIM ŻYCZENIA PRZY #Ł3! Chcesz sprawić bliskiej osobie niespodziankę na meczu z Górnikiem Łęczna? Przypominamy, że specjalnie dla kibiców Legii Warszawa oferujemy niepowtarzalną możliwość złożenia życzeń w wyjątkowy sposób - na olbrzymich, stadionowych telebimach w trakcie meczu naszej drużyny.

Wystarczy przesłać treść życzeń, które będą odczytane przez spikera w przerwie meczu oraz dołączyć zdjęcie, które zostanie wyświetlone na telebimie. Zdjęcie powinno mieć orientację poziomą i być w dobrej rozdzielczości. Koszt takiej niespodzianki wynosi 200 zł. W celu dokonania rezerwacji i zakupu życzeń lub zadania dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu: [email protected]. Po przesłaniu maila otrzymasz wszystkie informację związane z płatnością oraz potwierdzeniem przyjęcia zamówienia.

Pamiętaj, decydując się na życzenia nie tylko przekazujesz treść w formie, która będzie wspominana jeszcze długo po meczu, ale czynisz tym samym świat wokół siebie lepszym. Całkowity dochód ze sprzedaży zasila konto Fundacji Legii.

Zapraszamy do kontaktu. Do zobaczenia na Ł3!