WYREMONTOWALIŚMY EDMUNDA

WYREMONTOWALIŚMY EDMUNDA
Data publikacji: 2016-03-28
Autor: Fundacja Legii
Autor zdjęć:

Świetlica Środowiskowa im. bł. Edmunda Bojanowskiego, działała od września 2006 roku ulicy Zapustnej. Niestety pod koniec 2015 roku okazało się, że konieczne jest opuszczenie dotychczasowej przestrzeni i znalezienia nowej siedziby. Kierowniczce placówki udało się znaleźć lokal przy ul. Warszawskiej, dzięki wsparciu lokalnych władz. Niestety, nowa przestrzeń wymagała generalnego remontu, na który nie było stać Stowarzyszenia.

Fundacja Legii zdecydowała się pomóc świetlicy i pokryć większość wydatków związanych z remontem, a także znalazła ekipę, która podjęła się remontu. W ramach opłaconych przez nas działań firma budowlana wykonała: wyburzenia części ścian, postawiła nowe ściany działowe, wymieniła i zabudowała instalacje elektryczne, położyła gładź, pomalowała ściany, położyła wykładzinę, wykonała remont pomieszczeń sanitarnych.

Po trzech miesiącach ciężkiej pracy klubik mógł wrócić do swojej regularnej działalności, a dzieci znów miały miejsce do którego mogły przychodzić po szkole oraz odrabiać lekcje a w wolnych chwilach bawić się ze swoimi rówieśnikami.

Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć z „przed” i „po”

 

„Podobają Ci się nasze działania? Przekaż 1% podatku na Fundację Legii. Wspólnie bądźmy #GotowiDoPomocy”!

Jak przekazać 1% na Fundację Legii?

To proste. Wypełniając rozliczenie podatkowe PIT wystarczy wpisać w odpowiednim miejscu nr KRS naszej Fundacji: 0000312389. Przygotowaliśmy dla Was także ułatwienie – kreator rozliczeń, który automatycznie uzupełni pole 1% danymi Fundacji. Korzystając z kreatora rozliczeń decydujesz się wesprzeć Fundację Legii.
Dostępne są dwie wersje kreatora rozliczeń w wersji online button_2_200x135px
lub w wersji instalacyjnej button_1_200x135px

#GotowiDoPomocy

FUNDACJA JEST ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO