#WSZYSCYDOWIOSEŁ 2019 POD HASŁEM „DOŁÓŻ SIĘ DO ŁÓŻKA!”. ROZPOCZYNAMY ODLICZANIE!

#WSZYSCYDOWIOSEŁ 2019 POD HASŁEM „DOŁÓŻ SIĘ DO ŁÓŻKA!”. ROZPOCZYNAMY ODLICZANIE!
Data publikacji: 2019-09-24
Autor: legia.com
Autor zdjęć: Mateusz Kostrzewa, Janusz Partyka
Piątek, 15 listopada 2019 r. – ten termin powinien zarezerwować każdy, kto już nie może się doczekać wielkiego wiosłowania przy Ł3! Spotykamy się w strefie Silver i Gold stadionu, aby po raz czwarty popłynąć z pomocą potrzebującym.

#WSZYSCYDOWIOSEŁ to flagowa akcja Fundacji Legii, która na stałe weszła w repertuar najważniejszych wydarzeń charytatywnych przy Łazienkowskiej 3. W tym roku wspieramy Fundację Instytutu Matki i Dziecka. Jednym z jej najważniejszych celów na rok 2019, jest zebranie środków na zakup nowych łóżek szpitalnych. Zamierzamy im w tym pomóc!

Tegoroczny beneficjent, jak zawsze został wybrany nieprzypadkowo, co potwierdza Anna Mioduska – Prezes Fundacji Legii – Bardzo się cieszę, że podczas tegorocznej, czwartej już edycji akcji Wszyscy do Wioseł, będziemy „płynąć” dla Fundacji Instytutu Matki i Dziecka. Instytut jest jedną z najważniejszych placówek medycznych w Polsce, specjalizujących się w niesieniu pomocy dzieciom i całym rodzinom. W 2017 roku naszym celem było wsparcie inicjatywy zakupu karetki dla Centrum Zdrowia Dziecka, teraz jest okazja dopomóc kolejnej placówce o podobnym profilu działalności. Tym razem będziemy zbierać środki na zakup nowych łóżek dla pacjentów Instytutu Matki i Dziecka i liczymy na to, że nasi przyjaciele o wielkich i otwartych sercach znów pomogą nam osiągnąć ten cel.

Ze współpracy cieszy się również prezes zarządu Fundacji Instytutu Matki i Dziecka, Dorota Kleszczewska – Dziękujemy Fundacji Legii za zaproszenie! Nie możemy doczekać się wspólnego wiosłowania i trzymamy kciuki za każdą z drużyn.

Płyniemy w godzinach 10.00-20.00. Zgłosić drużyny do akcji będzie można już w drugiej połowie października. O starcie zapisów poinformujemy na stronie legia.com oraz na naszych kanałach w social media. Już niebawem więcej informacji!

FUNDACJA JEST ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO