Wszyscy Do Wioseł 2019 - 7 dni do startu

Wszyscy Do Wioseł 2019 - 7 dni do startu
Data publikacji: 2019-11-08
Autor: Fundacja Legii
Autor zdjęć:
15 listopada odbędzie się czwarta edycja akcji Wszyscy Do Wioseł. W tym roku dołączyliśmy do akcji „Dołóż się do łóżka!”, w ramach której prowadzona jest zbiórka na zakup łóżek dla Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie. Do rozpoczęcia wielkiego, charytatywnego wiosłowania na Stadionie Legii zostało już tylko kilka dni. 

Celem prowadzonej przez Fundację Instytutu Matki i Dziecka akcji „Dołóż się do łóżka”  jest zebranie funduszy na zakup łóżek dla oddziałów szpitalnych oraz dla poradni ambulatoryjnych. Pacjentami Instytutu Matki i Dziecka są głównie dzieci, nierzadko spędzające w szpitalu długie tygodnie i to właśnie wokół łóżka toczy się ich całe życie. Dostępne na dziś łóżka są bardzo, ciężkie, niewygodne, nie pozwalają na samodzielną zmianę pozycji leżącego, a personel medyczny ma trudności z transportem pacjentów w nich leżących.

Nasza akcja nie odnosiłaby sukcesu, gdyby nie firmy, które postanowiły zaangażować się i dołączyć do Wszyscy do Wioseł. W tym roku wspierają nas: Grupa kapitałowa OEX, Fundacja PKO Banku Polskiego, Totalizator Sportowy, ROHLIG SUUS Logistics, Grupa ERBUD S.A., Viridian Polska, Kancelaria Radzikowski, Szubielska i Wspólnicy, Wine Avenue, Grupa Adamed, Belvedere Catering by Design oraz Alpha Vision. Dziękujemy również Polskiemu Związkowi Towarzystw Wioślarskich za Patronat Honorowy nad akcją. Większość z firm wiosłowała z nami również w poprzednim roku, dlatego bardzo dziękujemy im, że zawsze są z nami!

Jednocześnie zachęcamy do wsparcia akcji. Pomóc może każdy! Dla tych, którzy mogą być z nami w dniu wydarzenia, uruchomiliśmy specjalną zrzutkę.

Zrzutka dostępna jest pod poniższym linkiemhttps://zrzutka.pl/yj8zzm

 

FUNDACJA JEST ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO