LETNIE WAKACJE PODOPIECZNYCH „WSPÓLNEGO PODWÓRKA”

LETNIE WAKACJE PODOPIECZNYCH „WSPÓLNEGO PODWÓRKA”
Data publikacji: 2016-07-22
Autor: Fundacja Legii
Autor zdjęć:
W dniach 11-17 lipca 2016 r. podopieczni świetlicy oraz Klubu Młodzieżowego Stowarzyszenia Wspólne Podwórko spędzali czas na Letnim obozie Socjoterapeutycznym w Sielpi.

W tym czasie, pod opieką wykwalifikowanej kadry dzieciaki spacerowały, pływały na rowerach wodnych, zażywali kąpieli w jeziorze (pod czujnym okiem ratownika oczywiście), odwiedzili Centrum Nauki Leonarda da Vinci, zbadali super grotę oraz najstarsze ponoć drzewo na ziemi. Udało się im również wpaść z wizytą do Piekła, szusować gokartami, pokręcić się po Placu Św. Piotra, przejść wzdłuż Wielkiego Muru Chińskiego oraz zobaczyć z bliska piramidy J.

Letni Obóz Socjoterapeutyczny w Sielpi odbył się dzięki ścisłej współpracy z partnerami biznesowymi, w tym Fundacji Legii. Obóz był współfinansowany ze środków m.st Warszawy w ramach zadania „Partnerstwo dla dzieci Pragi – Południe 2.0).

Cieszymy się, że i tym razem mogliśmy pomóc wysłać dzieciaki na letni wyjazd, podczas którego wychowawcy zapewnili im moc atrakcji.

 

„Podobają Ci się nasze działania? Przekaż 1% podatku na Fundację Legii. Wspólnie bądźmy #GotowiDoPomocy”!

Jak przekazać 1% na Fundację Legii?

To proste. Wypełniając rozliczenie podatkowe PIT wystarczy wpisać w odpowiednim miejscu nr KRS naszej Fundacji: 0000312389. Przygotowaliśmy dla Was także ułatwienie – kreator rozliczeń, który automatycznie uzupełni pole 1% danymi Fundacji. Korzystając z kreatora rozliczeń decydujesz się wesprzeć Fundację Legii.
Dostępne są dwie wersje kreatora rozliczeń w wersji online button_2_200x135px
lub w wersji instalacyjnej button_1_200x135px

#GotowiDoPomocy

FUNDACJA JEST ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO