V Mistrzostwa Świata Dzieci z Domów Dziecka

V Mistrzostwa Świata Dzieci z Domów Dziecka
Data publikacji: 2017-07-05
Autor:
Autor zdjęć:
Już 15 – 16 lipca, na Stadionie Legii odbędą się V Mistrzostwa Świata Dzieci z Domów Dziecka organizowane przez Stowarzyszenie Nadzieja na Mundial. Nasza Fundacja ma przyjemność być głównym partnerem tego wyjątkowego święta!

Niezmiennie radosny turniej piłkarski, 24 reprezentacje z całego świata w tym m in. z Niemiec, Tajlandii, Hiszpanii, Wietnamu, Bośni i Hercegowiny, Palestyny, Estonii i Jordanii oraz reprezentacja Polski, która w ubiegłym roku zdobyła brązowy medal.

Radość zwycięzców, smutek pokonanych, wielkie emocje i tylko jeden zwycięzca! Do tego mecz pokazowy Telewizja vs Internet, a wśród nich nasz przedstawiciel – Łukasz „Juras” Jurkowski.

Jak co roku, w tym piłkarskim święcie wezmą również udział światowe gwiazdy futbolu. W tym roku swoją obecność zapowiedzieli: Rui Baros (były piłkarz Juventusu Turyn, AS Monaco, Olympique Marsylia i FC Porto), Paulo Futre (Atletico Madryt, AC Milan, West Ham United), John Collins (Celtic Glasgow, Everton, Fulham), Frank Verlaat (Ajax Amsterdam, AJ Auxerre, VFB Stuttgart, Werder Brema) oraz byli reprezentanci Polski: Dariusz Dziekanowski, Tomasz Kłos, Radosław Gilewicz i Jacek Krzynówek.

Przez cały dzień będzie można również zjeść pyszne potrawy z krajów uczestników, a to wszystko za sprawą towarzyszącego imprezie Targu Śniadaniowego.

Chcecie znać dokładny rozkład jazdy? Oto program dnia otwartego (WSTĘP WOLNY):
Niedziela 16 lipca

Od godz. 10.00 Targ Śniadaniowy

11:00 Otwarcie II dnia Mistrzostw

11:30 – 13:10 Faza pucharowa rozgrywek

13:15 – 14:00 Dodatkowe konkurencje dla zawodników

14:00 – 14:30 Mecz o III miejsce

14:30 – 15:00 Finał Mistrzostw Świata

15:55 – 16:55 Mecz Gwiazd: Telewizja vs Internet

17.50 – 19:30 Gala Finałowa Mistrzostw

Podsumowując – dla kibiców emocje, dla uczestników jedna z szans realizacji najskrytszych marzeń i możliwość lepszego startu w dorosłe życie. Spotkanie rówieśników z całego świata i walka na boisku piłkarskim w narodowej koszulce to dla dzieci z domów dziecka również duma z reprezentowania swojego kraju. To warto zobaczyć, zapraszamy!

FUNDACJA JEST ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO