Tęczowy Koncert Wielkanocny

Tęczowy Koncert Wielkanocny
Data publikacji: 2017-04-06
Autor: Fundacja Legii
Autor zdjęć:
W sobotę 1 kwietnia w Małej Auli w Gmachu Politechniki Warszawskiej odbył się XIII Tęczowy Koncert Wielkanocny pod Patronatem Rektora Politechniki Warszawskiej prof. dr hab. inż. Jana Szmidta.

Honorowym gościem był Ksiądz Kardynał Kazimierz Nycz Metropolita Warszawski. W koncercie wystąpili:  Chór Il Canto-Magnificat oraz Marta Zamojska –Makowska – solistka warszawskiej sceny operowej oraz Teatru Roma.

W przerwie koncertu odbyły się aukcje obrazów przekazanych przez artystkę malarkę Ewelinę Tużnik-Płeszka na rzecz fundacji oraz pakietu sportowego podarowanego przez Fundację Legii. Na koncert przekazaliśmy koszulkę z podpisami piłkarzy pierwszej drużyny oraz zaproszenie na mecz. Dochód z aukcji zostanie przekazany na pomoc dla matek samotnie wychowujących niepełnosprawne dziecko.

#Morethanfootball

 

„Podobają Ci się nasze działania? Przekaż 1% podatku na Fundację Legii. Wspólnie bądźmy #GotowiDoPomocy”!

Jak przekazać 1% na Fundację Legii?

To proste. Wypełniając rozliczenie podatkowe PIT wystarczy wpisać w odpowiednim miejscu nr KRS naszej Fundacji: 0000312389. Przygotowaliśmy dla Was także ułatwienie – kreator rozliczeń, który automatycznie uzupełni pole 1% danymi Fundacji. Korzystając z kreatora rozliczeń decydujesz się wesprzeć Fundację Legii.
Dostępne są dwie wersje kreatora rozliczeń w wersji online button_2_200x135px
lub w wersji instalacyjnej button_1_200x135px

#GotowiDoPomocy

FUNDACJA JEST ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO