Spędź rodzinny dzień na Legii!

Spędź rodzinny dzień na Legii!
Data publikacji: 2017-06-02
Autor: Fundacja Legii
Autor zdjęć: Festiwal Rodziny
W sobotę 10 czerwca na Stadionie Legii odbędzie się czwarta edycja Festiwalu Rodziny. W tym roku wydarzenie organizowane jest przez Fundację A.R.T. oraz Fundację Legii. Dla uczestników wydarzenia, tych najmłodszych i tych starszych, przygotowaliśmy moc różnorodnych atrakcji!

Festiwal Rodziny jest bezpłatnym, całodniowym, otwartym warsztatem rodzinnym, który potrwa od godziny 9:00 do 17:00. Festiwal ma formę Olimpiady Rodzinnej. Uczestnicy, którzy biorą w niej aktywnie udział zbierają punkty, które następnie zamieniają na los. Każdy los WYGRYWA! Uczestnicy będą mieli do dyspozycji strefy zabaw, strefę edukacyjną, rekreacyjną i sportową, stoiska partnerskie oraz miejsce dedykowane konsultacjom psychologicznych i warsztatom wzmacniającym kompetencje rodzicielskie. Jeśli chcą Państwo wziąć udział w konkursach z nagrodami, już teraz zachęcamy do rejestracji na stronie: http://spus.edu.pl/szkolenie/festiwal-rodziny/.

Wśród atrakcji znajdą się m.in.: sekcje sportowe Legii, spotkanie z Misiem Kazkiem, rodzinne zawody gier planszowych, kącik zabaw, mini skatepark, pokazy taneczne, strefy małego inżyniera i małego Einsteina czyli eksperymenty, zajęcia plastyczne, dmuchańce dla najmłodszych, mobilne boiska do piłki nożnej. Na terenie imprezy znajdą się również stanowiska Partnerów Festiwalu: Depilconcept, Big Brother Big Sister Poland, Leroy Merlin, Vacansolei, Toyota, Biedronka, Ekstraklasa, Aleksander. Partnerem wydarzenia jest Biuro Sportu i Rekreacji Miasta Stołecznego Warszawy. Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Burmistrz Pragi Północ. Partnerem Medialnym wydarzenia jest Radio ESKA.

Podczas Festiwalu odbędzie się także zbiórka publiczna, której celem będzie sfinansowanie letniego wypoczynku podopiecznych obydwu Fundacji. Więcej o działaniach Fundacji Legii i Fundacji A.R.T. można znaleźć na ich stronach: www.gotowidopomocy.pl oraz http://www.fundacjaart.pl .

Każdy znajdzie coś dla siebie! Wszystkich serdecznie zapraszamy! Do zobaczenia na Ł3!

FUNDACJA JEST ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO