KONKURS ''MALOWANA LEGIA'' ROZSTRZYGNIĘTY!

Data publikacji: 2017-06-01
Autor: Łukasz Tyborowski
Autor zdjęć: Mateusz Kostrzewa, Jacek Prondzynski
Konkurs dla najmłodszych pt. ''Malowana Legia'' dobiegł końca. Zawodnicy Legii wybrali jedenaście ich zdaniem najlepszych prac, choć wybór nie należał do najłatwiejszych - nadesłano mnóstwo świetnych rysunków.

Konkurs trwał od 5 do 19 maja. Dzieci miały za zadanie narysowanie jednego z 11 obecnych piłkarzy Wojskowych, którzy spędzili na boisku najwięcej minut w tym sezonie. Jurorami byli sami zawodnicy – wybierali najlepsze spośród tych prac, na których zostali namalowani oni sami.

Oto laureaci:

– Dawid Wilczyński (lat 11) za rysunek Arkadiusza Malarza;

– Daniel Hasiak (lat 10) za rysunek Michała Pazdana;

– Mateusz Tuszyński (lat 8) za rysunek Adama Hlouska;

– Oskar Parzyszek (lat 6) za rysunek Jakuba Rzeźniczaka;

– Jakub Chojnacki (lat 9) za rysunek Michała Kopczyńskiego;

– Edo von Brandt (lat 8) za rysunek Thibaulta Moulina;

– Jan Banasik (lat 7) za rysunek Tomasza Jodłowca;

– Artur Radzikowski (lat 7) za rysunek Vadisa Odjidji-Ofoe;

– Kasia Warchoł (5 lat) za rysunek Michała Kucharczyka;

– Miloś Kovćin (lat 8) za rysunek Miroslava Radovicia;

– Kornel Pruszczyński (lat 5) za rysunek Guilherme.

Nagrodą dla wyżej wymienionych dzieci jest możliwość wyprowadzenia piłkarzy Legii na pierwszy mecz kolejnego sezonu LOTTO Ekstraklasy przy Łazienkowskiej, który odbędzie się w lipcu, a także album z pracami laureatów oraz autografami piłkarzy. Najlepsze prace zostaną też zaprezentowane na wystawie pokonkursowej w trakcie imprezy z okazji Dnia Dziecka, która odbędzie się 2 czerwca o godz. 18. na stadionie Legii. Już teraz serdecznie zapraszamy i dziękujemy wszystkim dzieciom za nadesłane prace!

* Klub indywidualnie skontaktuje się w najbliższych dniach z każdym z 11 autorów wyróżnionych prac.