SPECJALNY GOŚĆ NA MECZU Z POGONIĄ

SPECJALNY GOŚĆ NA MECZU Z POGONIĄ
Data publikacji: 2017-04-03
Autor: Fundacja Legii
Autor zdjęć: Jacek Prondzyński
Tym razem podczas sobotniego meczu Legii z Pogonią Szczecin, naszym gościem był 14letni Wiktor.

Wiktor to niepełnosprawny kibic naszego klubu, którego marzeniem było obejrzenie meczu ukochanej drużyny na żywo. Postanowiliśmy spełnić marzenie chłopca. Mimo znaczącej odległości, ponad 250 km, Wiktor z mamą nie wahali się ani chwili, by przyjechać do Warszawy. W piątek, w  towarzystwie spikera naszego klubu Darka Urbanowicza, rodzina zwiedziła stadion, a następnego dnia wspólnie dopingowali Legię w walce o zwycięstwo.  Dodatkowo przed meczem, Wiktor miał okazję obejrzeć z płyty boiska trening drużyny oraz przybić piątkę z trenerem Magierą. Radości było co niemiara!

A kolejne spełnione marzenie zapisujemy na koncie Fundacji!

#Morethanfootball

 

„Podobają Ci się nasze działania? Przekaż 1% podatku na Fundację Legii. Wspólnie bądźmy #GotowiDoPomocy”!

Jak przekazać 1% na Fundację Legii?

To proste. Wypełniając rozliczenie podatkowe PIT wystarczy wpisać w odpowiednim miejscu nr KRS naszej Fundacji: 0000312389. Przygotowaliśmy dla Was także ułatwienie – kreator rozliczeń, który automatycznie uzupełni pole 1% danymi Fundacji. Korzystając z kreatora rozliczeń decydujesz się wesprzeć Fundację Legii.
Dostępne są dwie wersje kreatora rozliczeń w wersji online button_2_200x135px
lub w wersji instalacyjnej button_1_200x135px

#GotowiDoPomocy

FUNDACJA JEST ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO