KOŃCZYMY OBCHODY STULECIA: LICYTACJA WYJĄTKOWYCH KOSZULEK

Data publikacji: 2017-03-31
Autor: Kacper Ruszczak
Autor zdjęć: Jacek Prondzynski
31 marca to ostatni dzień obchodów Stulecia Legii Warszawa, ale mamy dla Was jeszcze jedną niespodziankę związaną z pięknym jubileuszem. Na aukcję trafiają właśnie wyjątkowe, limitowane koszulki meczowe Wojskowych z nadrukiem ''Legia 100'' i podpisami całej drużyny.

Okolicznościowych koszulek przygotowaliśmy 100. Każda jest numerowana (1/100 itd.), a pierwsze pięć z nich trafi na charytatywną aukcję organizowaną przez Fundację Legii. Licytowane koszulki są podpisane przez wszystkich piłkarzy pierwszej drużyny oraz przez Legendę – Lucjana Brychczego. To jednak nie wszystko – do każdej z nich dołączamy bilet VIP Silver na wybrany przez licytującego mecz w rundzie finałowej LOTTO Ekstraklasy w tym sezonie.

Pozostałe koszulki trafią do sprzedaży w Legia FanStore – jednak już w wersji podstawowej, bez autografów zawodników i biletu Silver. Dochód z nich również zostanie przekazany Fundacji Legii.