RONDO SEDLACZKA PO RAZ KOLEJNY W BARWACH LEGII

Data publikacji: 2018-06-11
Autor: Jakub Mieżejewski (legia.com)
Autor zdjęć: Mateusz Kostrzewa
6 czerwca, trzeci rok z rzędu udało się upiększyć fragment Warszawy. Podobnie jak było to w ubiegłym roku miejscem udekorowanym kwiatami jest Rondo Sedlaczaka. Wszystko dzięki wspólnej inicjatywie Miasta Stołecznego Warszawa i Fundacji Legii.

W środowe popołudnie na Rondzie Sedlaczka, znajdującym się w bliskim sąsiedztwie Stadionu Legii zorganizowano wspólne sadzenie kwiatków. Wszystko po to, by miejsce nabrało wiosennych kolorów. Podobnie jak było to w ostatnich latach kwietniki były w legijnych barwach. W corocznym wydarzeniu wzięli udział Zastępca Prezydenta m.st. Warszawa Renata Kaznowska oraz Prezes Fundacji Legii Anna Mioduska wraz z zespołem fundacyjnym. Aktywnie w sadzenie kwiatów zaangażowane były dzieci wraz z opiekunami z Centrum Wspierania Rodzin Rodzinna Warszawa – Ognisko Muranów, a także zawodnicy z zespołu U16 Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa oraz trenerzy i pracownicy klubu.