Rodzinnie na Pradze z turniejem SerduszkoCUP!

Data publikacji: 2016-10-26
Autor:
Autor zdjęć: Zródło: Serduszko dla Dzieci
W niedzielę, 25 września odbył się piknik rodzinny Razem na Pradze z główną atrakcją - turniejem piłkarskim SerduszkoCUP! Organizatorem było Stowarzyszenie Serduszko dla Dzieci, które zajmuje się pomocą dzieciom, młodym ludziom oraz rodzinom w znalezieniu swojego miejsca.

W turnieju piłkarskim SerduszkoCUP, stworzonym dla gimnazjalistów i starszej młodzieży z warszawskich ognisk, udział wzięło czternaście 8-10 osobowych drużyn, które walczyły o nagrody w części zapewnione przez Fundację Legii. Dodatkowo wyróżnieni zostali najlepszy bramkarz, najlepszy strzelec i nagroda dla zawodnika Fair Play. Oprócz sportowych emocji było mnóstwo świetnej zabawy, przepysznych potraw z grilla i konkursów z nagrodami.
Co więcej odbył się również mecz-niespodzianka: urzędnicy kontra przedstawiciele NGOs.
Dziękujemy wszystkim za udział i kibicom za liczne przybycie i wspieranie drużyn.
Zapraszamy do galerii zdjęć z SerduszkoCUP oraz krótkie filmowe podsumowanie.