RADIO WAWA PATRONEM MEDIALNYM ŚWIĘTA ŁAZIENKOWSKIEJ

Data publikacji: 2018-05-28
Autor: legia.com
W sobotę, 2 czerwca, zapraszamy na Święto Łazienkowskiej, wielki piknik rodzinny organizowany przez Legię Warszawa, Fundację Legii oraz Fundację Legia Soccer Schools. Na uczestników pełnej radości, uśmiechu i zabawy imprezy na stadionie Legii będzie przygotowana moc atrakcji. Patronem medialnym tego wydarzenia zostało Radio WAWA.

Radio WAWA to założona w 1992 roku stacja, której siłą jest muzyka.

Zawsze Polska Muzyka! – pod tym hasłem stacja gra od 2004 roku. Od ponad 25 lat na antenie Radia WAWA prezentowane są najlepsze polskie przeboje, promowani są polscy artyści i wspierani są debiutanci.

Muzycznie Radio WAWA nieustannie się zmienia i podąża za gustami słuchaczy. Nowe brzmienie WAWY to energiczny miks piosenek popowych i disco polo.

WAWA to radość i zabawa – przyjaźnimy się z naszymi słuchaczami i robimy wszystko, by uprzyjemnić im czas!  Nasi prezenterzy dostarczają niezbędna dawkę humoru na cały dzień!

Zaproszenie na Święto Łazienkowskiej