MIASTODZIECI.PL PATRONEM MEDIALNYM ŚWIĘTA ŁAZIENKOWSKIEJ!

Data publikacji: 2018-05-27
Autor: legia.com
W sobotę, 2 czerwca, zapraszamy na Święto Łazienkowskiej, wielki piknik rodzinny organizowany przez Legię Warszawa, Fundację Legii oraz Fundację Legia Soccer Schools. Na uczestników pełnej radości, uśmiechu i zabawy imprezy na stadionie Legii będzie przygotowana moc atrakcji. Patronem medialnym tego wydarzenia został serwis miastodzieci.pl!

MiastoDzieci.pl to portal dla rodziców i dzieci, w którym można znaleźć informacje o rożnorodnych atrakcjach dla namłodszych. Wydarzenia rodzinne na każdy weekend, tysiące bezpłatnych kolorowanek, pomysły na wycieczki za miasto, inspiracje do zabaw plastycznych i mnóstwo wesołych przepisów dla dzieci. Warto dołączyć do milionowej rzeszy Czytelników MiastaDzieci.pl i być na bieżąco we wszystkim, co dzieje się dla dzieci w Warszawie.

Zaproszenie na Święto Łazienkowskiej