RADIO KOLOR 103FM PATRONEM MEDIALNYM ŚWIĘTA ŁAZIENKOWSKIEJ

RADIO KOLOR 103FM PATRONEM MEDIALNYM ŚWIĘTA ŁAZIENKOWSKIEJ
Data publikacji: 2018-05-28
Autor: legia.com
Autor zdjęć:
Warszawskie Radio Kolor 103FM objęło patronatem medialnym Święto Łazienkowskiej, wielki rodzinny piknik, który zaplanowano na stadionie Legii 2 czerwca. Impreza organizowana przez Legię Warszawa, Fundację Legii oraz Fundację Legia Soccer Schools dostarczy dzieciom niezapomnianych wrażeń.

Radio Kolor 103FM jest jedną z najbardziej znanych i renomowanych stacji radiowych w Polsce – w eterze istnieją już od 25 lat. Co ich wyróżnia? Przede wszystkim muzyka: POP, SOUL, R’n’B, za którą kochają ich słuchacze. Jednak filarem firmy są jej wyjątkowi pracownicy – pasjonaci radia i muzyki, co doskonale słychać na antenie.

Poza muzyką program Radia Kolor zawiera wszystkie najcenniejsze dla warszawiaków informacje – od newsów międzynarodowych po lokalne, najświeższe meldunki o korkach i pogodzie, a także rekomendacje najciekawszych wydarzeń kulturalnych.

Wierni słuchacze wybierają 103FM, ponieważ wiedzą, że muzyka jest lekiem na całe zło… najważniejsze jest jednak to, że wprowadza w pozytywny nastrój każdego dnia. Krótko mówiąc: wciąga kolorowo! Uwaga! Może uzależniać!

ZAPRASZAMY NA ŚWIĘTO ŁAZIENKOWSKIEJ

FUNDACJA JEST ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO