Piłkarze Legii z pomocą dla Dominika!

Piłkarze Legii z pomocą dla Dominika!
Data publikacji: 2021-06-07
Autor:
Autor zdjęć:
Legia Warszawa zdecydowała się wziąć udział w akcji #LetDominikRun. Piłkarze oraz sztab szkoleniowy postanowili pomóc młodemu kibicowi Wojskowych w walce z chorobą, a także zaprosili chłopca do Legia Training Center!

Zdjęcie

Piłkarze kolejno odwiedzali swojego fana, któremu podarowali kilka pamiątek. Chłopiec otrzymał m.in. rękawice Artura Boruca, czy koszulki Filipa Mladenovicia i – swojego największego idola – Mateusza Cholewiaka. Następnie legionista udał się na trening, na który cały zespół wyszedł w koszulkach z logiem akcji #LetDominikRun. Dzień później podczas konferencji prasowej, identyczny T-shirt miał na sobie trener Czesław Michniewicz.

Zdjęcie

Dominik Dębski to młody kibic Legii, który od urodzenia cierpi na poważną chorobę – wylew II stopnia spowodował niedowład czterokończynowy i spastykę. Jedyną szansą na normalne funkcjonowanie, jest dla niego skomplikowana operacja ortopedyczna, której koszt wynosi prawie 370 tysięcy złotych. Zachęcamy, by w miarę możliwości każdy oraz każda z Was dołączyli do zbiórki i – choćby symbolicznie – wsparli marzenia chłopca, chcącego normalnie funkcjonować.

 

Zachęcamy do wizyty na stronie www.siepomaga.pl/dominik-debski, a także na Facebooku i Instagramie akcji #LetDominikRun.

Zdjęcie z galerii nr 1
FUNDACJA JEST ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO