MICHAŁ PAZDAN ODWIEDZIŁ PACJENTÓW CENTRUM ZDROWIA DZIECKA

MICHAŁ PAZDAN ODWIEDZIŁ PACJENTÓW CENTRUM ZDROWIA DZIECKA
Data publikacji: 2018-10-03
Autor: Przemysław Gołaszewski
Autor zdjęć: Jacek Prondzyński
W poniedziałek, tuż przed godz. 14., Michał Pazdan oraz przedstawiciele Fundacji Legii Warszawa odwiedzili dzieci i młodzież przebywającą na oddziale onkologicznym w Centrum Zdrowia Dziecka.

Wizyta Michała Pazdana wzbudziła duże zainteresowanie. Już przy drzwiach wejściowych zawodnik został poproszony o zrobienie kilkunastu wspólnych zdjęć. W szpitalnej świetlicy na gości czekało blisko pięćdziesięcioro dzieci wraz z rodzicami i opiekunami. Michał Pazdan wszystkim zgromadzonym wręczył upominki, rozdał autografy i z każdym z pacjentów porozmawiał chwilę o piłce, kibicowaniu i Legii Warszawa. W sali nie zabrakło młodych fanów naszego klubu, którzy na spotkanie przyszli z szalikami, koszulkami oraz innymi legijnymi atrybutami.

 

Po wizycie w oddziałowej świetlicy Michał Pazdan odwiedził pacjentów, którzy nie mogli opuścić swoich łóżek. Oni również otrzymali prezenty, a także chętnie pozowali do zdjęć z piłkarzem. Wizyta zawodnika była atrakcją nie tylko dla dzieci i młodzieży, ale też dla rodziców i pracowników szpitala, którzy dyskutowali z „Pazdkiem” na temat klubu, rozgrywek i zdrowia swoich pociech.

 

 

 

Galeria zdjęć znajduje się tutaj. Fot. Jacek Prondzynski

FUNDACJA JEST ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO