Magia Świąt! Paweł Wszołek i Mateusz Hołownia pomagają seniorom

Data publikacji: 2021-04-03
Autor:
Paweł Wszołek i Mateusz Hołownia wzięli udział w akcji Fundacji Legii #GotowiDoPomocy.

Święta Wielkanocne to magiczny czas radości. Chcieliśmy podzielić się tą radością z innymi. Z tej okazji Paweł Wszołek i Mateusz Hołownia wzięli udział w akcji Fundacji Legii #GotowiDoPomocy i dostarczyli warszawskim seniorom paczki z produktami spożywczymi i środkami niezbędnymi do codziennego życia. Dla seniorów był to moment wielkiej radości, a dla naszych piłkarzy refleksji i zadumy. Jesteśmy wdzięczni, że w tym szczególnym czasie mogliśmy dać uśmiech najbardziej potrzebującym mieszkańcom naszego miasta.

Możesz też przekazać 1% podatku na Fundację Legii. Szczegóły TUTAJ.

Wszystkich chętnych do wsparcia Fundacji Legii prosimy o kontakt mailowy: [email protected]

Wizyty u seniorów odbyły się w pełnym reżimie sanitarnym i nie stwarzały żadnego zagrożenia.