Korki z Legią - dodatkowy nabór!

Data publikacji: 2017-02-10
Zapraszamy na bezpłatny kurs maturalny z języka polskiego we wtorki na godz. 15:00!

Fundacja „Świat na Tak” oraz Fundacja Legii organizują bezpłatny kurs przygotowujący do egzaminu maturalnego z języka polskiego „Korki z Legią”. Jest on skierowany do uczniów warszawskich szkół, którzy potrzebują pomocy w przygotowaniu się do matury na poziomie podstawowym, a ze względów finansowych nie mogą sobie na nią pozwolić.

Uczniowie, aby wziąć udział w kursie muszą wypełnić elektroniczny formularz, który znajduje się pod tym linkiem: Chcę wziąć udział w „Korkach z Legią”

Uwaga: wszystkich zgłaszających się prosimy o sprawdzenie poczty mailowej 20.02.2017 r.  po godz.17:00. Drogą e-mailową otrzymają Państwo tego dnia informację o przyjęciu, jeśli się Państwo zakwalifikują.

Wszelkich informacji można zasięgnąć pod numerem telefonu: 22 629 63 34. Rekrutacja trwa od 10.02.2017 r. do 20.02.2016 r. Zajęcia rozpoczynają się 28.02.2017 r. O przyjęciu do programu decydować będzie m.in. jakość wypełnionych zgłoszeń i opisana motywacja. Liczba miejsc jest ograniczona.

Zapraszamy serdecznie,

Fundacja „Świat na Tak”i Fundacja Legii

„Podobają Ci się nasze działania? Przekaż 1% podatku na Fundację Legii. Wspólnie bądźmy #GotowiDoPomocy”!

Jak przekazać 1% na Fundację Legii?

To proste. Wypełniając rozliczenie podatkowe PIT wystarczy wpisać w odpowiednim miejscu nr KRS naszej Fundacji: 0000312389. Przygotowaliśmy dla Was także ułatwienie – kreator rozliczeń, który automatycznie uzupełni pole 1% danymi Fundacji. Korzystając z kreatora rozliczeń decydujesz się wesprzeć Fundację Legii.
Dostępne są dwie wersje kreatora rozliczeń w wersji online button_2_200x135px
lub w wersji instalacyjnej button_1_200x135px