Rzeczy, które pomagają.

Data publikacji: 2017-02-09
Czy widzieliście już nasz nowy produkt fundacyjny?

Z okazji zbliżających się walentynek do sprzedaży trafiły piękne fundacyjne poduszki w kształcie serca!  Jeśli szukacie wymarzonego prezentu dla swojej drugiej połówki, a jednocześnie chcecie wspomóc naszą Fundację koniecznie zajrzyjcie do naszej fundacyjnej zakładki https://sklep.legia.com/fundacja/ lub odwiedźcie nas osobiście w Legia Fan Store.
Mamy nadzieję, że znajdziecie coś dla siebie!
Oprócz poduszek dostępne są również koszulki, misie kazki, filiżanki, bransoletki, kalendarze. Niebawem pojawią się…. chyba jeszcze nie możemy zdradzić.

Obserwujecie nas koniecznie!

„Podobają Ci się nasze działania? Przekaż 1% podatku na Fundację Legii. Wspólnie bądźmy #GotowiDoPomocy”!

Jak przekazać 1% na Fundację Legii?

To proste. Wypełniając rozliczenie podatkowe PIT wystarczy wpisać w odpowiednim miejscu nr KRS naszej Fundacji: 0000312389. Przygotowaliśmy dla Was także ułatwienie – kreator rozliczeń, który automatycznie uzupełni pole 1% danymi Fundacji. Korzystając z kreatora rozliczeń decydujesz się wesprzeć Fundację Legii.
Dostępne są dwie wersje kreatora rozliczeń w wersji online button_2_200x135px
lub w wersji instalacyjnej button_1_200x135px