Grupa OEX została Głównym Darczyńcą akcji Wszyscy do Wioseł 2018

Data publikacji: 2018-11-24
Autor zdjęć: Mateusz Kostrzewa
Dzielimy się z Wami świetną wiadomością! Grupa OEX, która wspierała nas podczas zeszłorocznego wiosłowania została Głównym Darczyńcą tegorocznej edycji Wszyscy do Wioseł. Dzięki niej jeszcze więcej dobra popłynie w tym roku do hospicjum.

„ Pracownicy OEX entuzjastycznie zaangażowali się w akcję WSZYSCY DO WIOSEŁ ze względu na jej cel. Chcemy wspierać inicjatywy, które łączą ludzi i sprawiają, że wspólnie możemy pomagać i przyczynić się do poprawy sytuacji Hospicjum” – powiedział Michał Szramowski, członek Rady Nadzorczej OEX SA

OEX to grupa kapitałowa działająca w sektorze nowoczesnych usług dla biznesu. Prowadzi działalność w czterech segmentach operacyjnych: E-biznes, BPO, Wsparcie sprzedaży oraz Zarządzanie sieciami punktów sprzedaży detalicznej.

Grupę tworzy kilkanaście spółek i zatrudnia średnio ponad 8 tysięcy pracowników. Centra operacyjne OEX działają w największych miastach Polski. Do klientów OEX należą największe polskie i globalne marki. Od 2005 roku OEX notowany jest na GPW.