Fundacja Legii ufundowała ferie dla podopiecznych Powiślańskiej Fundacji Społecznej

Fundacja Legii ufundowała ferie dla podopiecznych Powiślańskiej Fundacji Społecznej
Data publikacji: 2017-03-10
Autor: Fundacja Legii
Autor zdjęć:
Podopieczni Powiślańskiej Fundacji Społecznej spędzili tydzień ferii zimowych na obozach piłkarskich Legia Soccer Schools w Nadrzeczu. Na ufundowany przez Fundację Legii wyjazd udało się zabrać siódemkę dzieci z PFS.

W trakcie obozu wychowankowie Powiślańskiej Fundacji Społecznej rozwijali przede wszystkim umiejętności piłkarskie pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej.  Zajęcia zakładały m.in.  indywidualizacje zajęć poprzez treningi poszczególnych formacji: dla bramkarzy, obrońców, pomocników i napastników.

Pierwsze dwa treningi były testowe, stworzone zostały po nich grupy treningowe o różnym stopniu wyszkolenia uczestników.  Pomimo braku wcześniejszych treningów dzieci z Fundacji, trenerzy dostosowywali trening do ich możliwości. Trener grupy, pomimo bycia wymagającym, był też wrażliwy na potrzeby i możliwości dzieci. Stał się autorytetem w sprawie piłki nożnej i reprezentantem zasad „fair play”, których się uczyli.

Ale wyjazd to nie tylko sport – uczestnicy brali również udział w różnego rodzaju grach rozwijających spostrzegawczość czy pracę w zespole. Dodatkowo miłą odmianą był czas spędzony na basenie, jacuzzi czy super kulig z ogniskiem w lesie, a nawet zajęcia taneczne.

Ukoronowaniem obozu był wspólny mecz piłkarski, gdzie grały przeciw sobie różne drużyny z trenerami. Można była zaobserwować bardzo duże postępy techniczne oraz mnóstwo radości z grania w jednym zespole przeciw innym.

Cieszymy się, że mogliśmy pomóc i wysłać dzieci na aktywnie sportowe ferie. Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć z obozu.

 

„Podobają Ci się nasze działania? Przekaż 1% podatku na Fundację Legii. Wspólnie bądźmy #GotowiDoPomocy”!

Jak przekazać 1% na Fundację Legii?

To proste. Wypełniając rozliczenie podatkowe PIT wystarczy wpisać w odpowiednim miejscu nr KRS naszej Fundacji: 0000312389. Przygotowaliśmy dla Was także ułatwienie – kreator rozliczeń, który automatycznie uzupełni pole 1% danymi Fundacji. Korzystając z kreatora rozliczeń decydujesz się wesprzeć Fundację Legii.
Dostępne są dwie wersje kreatora rozliczeń w wersji online button_2_200x135px
lub w wersji instalacyjnej button_1_200x135px

#GotowiDoPomocy

FUNDACJA JEST ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO