#DrużynaBłażeja - finał akcji

Data publikacji: 2017-03-13
Podczas meczu Legia Warszawa – Wisła Kraków odbył się finał akcji charytatywnej dla Błażeja Cymermana.

W ubiegłym roku syn byłego piłkarza Legii, Tomasza Cymermana, wpadł pod pociąg jadąc rowerem na trening. 14-letni Błażej cudem przeżył, ale stracił obie nogi. Błażej potrzebuje teraz ogromnego wsparcia. W tym celu powstała „Drużyna Błażeja”, do której z przyjemnością dołączyliśmy. Wspólnie ze Scouts for Football przeprowadziliśmy dobroczynną licytację, w której do zdobycia były dwie wejściówki na mecz Legii z Wisłą Kraków. Zwycięzcami licytacji zostali Damian i Kuba. Panowie mieli również okazję spotkać się  przed meczem z Dyrektorem Skautingu – Marcinem Żewłakowem, który wprowadził ich w tematykę skautingową, a następnie wspólnie obejrzeli mecz.

Dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału w akcji, a zwycięstwo naszej drużyny jest chyba najlepszym jej podsumowaniem.

„Podobają Ci się nasze działania? Przekaż 1% podatku na Fundację Legii. Wspólnie bądźmy #GotowiDoPomocy”!

Jak przekazać 1% na Fundację Legii?

To proste. Wypełniając rozliczenie podatkowe PIT wystarczy wpisać w odpowiednim miejscu nr KRS naszej Fundacji: 0000312389. Przygotowaliśmy dla Was także ułatwienie – kreator rozliczeń, który automatycznie uzupełni pole 1% danymi Fundacji. Korzystając z kreatora rozliczeń decydujesz się wesprzeć Fundację Legii.
Dostępne są dwie wersje kreatora rozliczeń w wersji online button_2_200x135px
lub w wersji instalacyjnej button_1_200x135px