Fundacja Legii spełnia marzenia

 Fundacja Legii spełnia marzenia
Data publikacji: 2016-12-20
Autor: Fundacja Legii
Autor zdjęć:
Fundacja Legii spełnia marzenia. Podczas ostatniego meczu rundy zimowej z Górnikiem Łęczna, Fundacja Legii gościła 11letniego Sebastiana, chłopca, którego serce należy do Legii.

11-letni Sebastian to ogniwo wesołej trójcy, czyli rodzeństwa, w którego skład wchodzi 7-letnia Nikola i 4-letnia Julka. Na czele tej gromadki stoi mama Iza, która wychowuje ich samodzielnie. Niestety sytuacja materialna całej rodziny jest bardzo słaba. W dodatku czteroletnia Julia jest chora – ma wadę serca, astmę i niedosłuch obu uszu w aż 60%. Dzięki jednak zaangażowaniu ludzi dobrego serca, dla tej trójki dzieciaków i ich mamy zostało wyremontowane mieszkanie, bowiem ze względu na złe warunki mieszkaniowe, mamie dzieci groziło ich odebranie.
Sebastian miał jeszcze jedno małe marzenie. Ten młody fan sportu od zawsze kibicował
naszej drużynie. Nigdy jednak nie miał okazji dopingować ukochanej drużyny na żywo. Postanowiliśmy więc spełnić to marzenie. Sebastian pierwszy raz w życiu zasiadł na trybunach stadionu podczas meczu z Górnikiem Łęczna. Legia nie zawiodła Sebastiana, wygrywając z Górnikiem Łęczna 5:0!

 

„Podobają Ci się nasze działania? Przekaż 1% podatku na Fundację Legii. Wspólnie bądźmy #GotowiDoPomocy”!

Jak przekazać 1% na Fundację Legii?

To proste. Wypełniając rozliczenie podatkowe PIT wystarczy wpisać w odpowiednim miejscu nr KRS naszej Fundacji: 0000312389. Przygotowaliśmy dla Was także ułatwienie – kreator rozliczeń, który automatycznie uzupełni pole 1% danymi Fundacji. Korzystając z kreatora rozliczeń decydujesz się wesprzeć Fundację Legii.
Dostępne są dwie wersje kreatora rozliczeń w wersji online button_2_200x135px
lub w wersji instalacyjnej button_1_200x135px

#GotowiDoPomocy

FUNDACJA JEST ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO