Fundacja Legii rusza z Latem w mieście!

Data publikacji: 2016-07-08
Autor: Karolina Kalinowska
Fundacja Legii razem z „Akademią Samodzielności” zaprasza wszystkie dzieci w wieku od 7 do 12 lat na zajęcia rozwojowe prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę na terenie Stadionu Miejskiego Legii Warszawa przy ul. Łazienkowskiej 3.

Celem Akademii Samodzielności jest:

• Dostarczenie dzieciom, w różnym wieku, niezbędnej wiedzy, która przygotuje ich na otaczające zagrożenia, zarówno w sferze relacji interpersonalnych, jak i zagrożeń zewnętrznych.
  • Zwiększenie poczucia samodzielności w wykonywaniu prostych czynności dnia codziennego (np. zarządzanie własnym czasem, sprawne pakowanie się do szkoły) oraz radzenia sobie w sytuacjach potencjalnie stresowych dla dziecka (np. zgubienie się w mieście, awaria windy, zasłabnięcie dorosłej osoby w domu).
  • Wzmocnienie w dziecku poczucia pewności siebie wynikającej z posiadanej wiedzy.
  • Nauka współpracy w grupie – także w sytuacjach zagrożenia.

Szczegółowy plan zajęć mogą Państwo zobaczyć tutaj.

Zajęcia będą odbywały się we wtorki, środy i czwartki w godzinach 10:00 – 12:00. Każdy temat realizowany jest przez 1h. Pierwsze zajęcia ruszają już we wtorek 12 lipca.

Zapisów można dokonywać:

– mailowo: [email protected]
– telefonicznie: 505 602 171

Zajęcia są bezpłatne, decyduje kolejność zgłoszeń. Limit grupy wynosi 15 dzieci.
Zachęcamy do zapisów również placówki, świetlice lub instytucje pracujące z dziećmi.

Do zobaczenia na Ł3!

cover-photo