FESTIWAL FOODTRUCKÓW NA ŚWIĘCIE ŁAZIENKOWSKIEJ

Data publikacji: 2018-05-31
Autor: Jakub Mieżejewski (legia.com)
Autor zdjęć: Jacek Prońdzynski
Święto Łazienkowskiej coraz bliżej. Wielki piknik rodzinny organizowany przez Legię Warszawa, Fundację Legii oraz Legia Soccer Schools odbędzie się 2 czerwca. O wielu atrakcjach pisaliśmy już wcześniej, kolejną z nich będzie Festiwal Foodtrucków ''Żarcie na Kółkach''.

Podczas Święta Łazienkowskiej przygotowano wiele atrakcji sportowych, kulturalnych i edukacyjnych. Uczestnicy pikniku będą mieli także okazję posilić się dzięki specjalnej strefy foodtrucków, która powstanie we współpracy z firmą „Żarcie na Kółkach”. Podczas imprezy będzie można spróbować przysmaków z różnych stron świata, poczynając od kuchni meksykańskiej, przez amerykańskie burgery czy belgijskie frytki. Nie zabraknie również zdrowej żywności oraz lodów i słodyczy dla najmłodszych.

Nowości związane ze Świętem Łazienkowskiej, a także pełną listę foodtrucków dostępnych 2 czerwca na Stadionie Legii możecie znaleźć na fanpage’u wydarzania.

ZAPRASZAMY NA ŚWIĘTO ŁAZIENKOWSKIEJ