BILETY DLA UCZESTNIKÓW KAMPANII ROWEROWY MAJ 2018

BILETY DLA UCZESTNIKÓW KAMPANII ROWEROWY MAJ 2018
Data publikacji: 2018-06-12
Autor: Fundacja Legii
Autor zdjęć:
Brałeś udział w akcji "Rowerowy Maj"? Jedną z nagród przygotowanych przez Fundację Legii dla jej najaktywniejszych uczestników jest możliwość bezpłatnego wejścia na mecz Legii Warszawa w okresie wakacyjnym (15 lipca - 2 września).
Zakończyła się kampania „Rowerowy Maj”, organizowana przez Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie, którego Fundacja Legii była partnerem już po raz trzeci. Szkoły zostały podzielone na kategorie względem wielkości: najaktywniejszą dużą szkołą była SP 209 z Bielan, gdzie frekwencja rowerowa wyniosła 82,6% – to drugi wynik w Warszawie. Najlepszy wynik – 93,4% uzyskała SP 66 z Włoch (kategoria „średnia”). Najaktywniejszą małą szkołą w Warszawie była SP 351 z Woli z wynikiem 74,1%. Aktywny udział wykazała się także gościnna w kampanii SP z Sękocina, z trzecim wynikiem w całej klasyfikacji – 77,8% frekwencji.

Każdy młody uczestnik, który brał udział w tegorocznej edycji akcji „Rowerowy Maj” i posiada w dzienniczku minimum 10 naklejek, jest uprawniony do jednorazowego odbioru biletu dla siebie oraz dorosłego opiekuna na dowolnie wybrany mecz rozgrywany w okresie wakacyjnym (lipiec – wrzesień) na stadionie Legii, w ramach rozgrywek Ekstraklasy 2018/2019.

 

Jak odebrać darmowe bilety?

W celu odbioru biletów, uczestnik powinien zgłosić się najpóźniej dwa dni przed meczem do kas biletowych lub Punktu Obsługi Kibica razem z dzienniczkiem z naklejkami oraz z danymi osobowymi: imieniem, nazwiskiem, nr PESEL. Sprzedaż biletów na nowy sezon rozpocznie się na około dwóch tygodni przed pierwszym meczem. Zachęcamy do śledzenia oficjalnej strony klubu legia.com, gdzie zostanie umieszczona informacja o rozpoczęciu sprzedaży oraz oficjalny terminarz rozgrywek. Bilety będzie można odbierać po rozpoczęciu sprzedaży na dany mecz.

 

Liczba miejsc na każde spotkanie jest ograniczona i wynosi 50 podwójnych wejściówek na trybunę rodzinną. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Bilety mogą Państwo wymieniać w:

– Punkcie Obsługi Klienta przy ul. Łazienkowskiej 3

pon. – pt.: 11:00-19:00;

sob.: 10:00 -17:00;

nd.: 10:00-16:00;

– na wyspie Legii w M1 Marki przy ul. Józefa Piłsudskiego 1

pon. – nd.: 11:00-20:00;

 

Serdecznie zapraszamy i życzymy wielu pozytywnych emocji przy Ł3!

FUNDACJA JEST ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO