BUDLEX SPONSOREM ŚWIĘTA ŁAZIENKOWSKIEJ

BUDLEX SPONSOREM ŚWIĘTA ŁAZIENKOWSKIEJ
Data publikacji: 2018-05-30
Autor: legia.com
Autor zdjęć:
Kolejnym sponsorem Święta Łazienkowskiej, które odbędzie się na obiektach Legii w sobotę, 2 czerwca, została spółka Budlex, firma deweloperska z 30-letnim doświadczeniem.

Budlex to doświadczenie, wiarygodność i profesjonalizm. Spółka Budlex to solidny, wiarygodny deweloper z 30 letnim doświadczeniem, który spełnił marzenia o mieszkaniu prawie 24000 osób. Jeden z najbardziej doświadczonych deweloperów regionu Pomorza i Kujaw prowadzący swe inwestycje w wielu różnych częściach Torunia, Bydgoszczy, od niedawna także w Warszawie oraz Olsztynie.

Zdobycie zaufania klientów oraz dbałość o jakość wykończenia wymusiły konieczność ciągłego monitorowania rynku, jego potrzeb, zachodzących zmian. Spółka wyrobiła sobie miano solidnej, nowoczesnej i profesjonalnej, co znajduje odzwierciedlenie nie tylko w licznych nagrodach zdobywanych w konkursach architektonicznych, ale także opiniach nowych klientów. Przykładem jest warszawski projekt dewelopera – Zielony Imielin przy ul. Roentgena. Kameralny budynek z 62 mieszkaniami wyróżnia się ciekawą elewacją z systemem przeszkleń balkonów, drewnianymi żaluzjami, jak i okazałymi holami wejściowymi.

Nowy projekt charakteryzuje duża troska o jakość wykończenia, aranżacji części wspólnych oraz zagospodarowania otoczenia. Na uwagę zasługuje nie tylko urokliwy teren rekreacyjny ze starannie dobraną zielenią zlokalizowany za budynkiem, ale także jakość wykończenia części wspólnych. Pierwszym elementem będą klatki schodowe wyróżniające się prostym, eleganckim stylem, połączeniem betonu architektonicznego z wysokiej jakości płytami na wysoki połysk. Wszystko ocieplone drewnianymi elementami, a także dekoracyjnym oświetleniem LED. Drugim elementem wspólnym będzie prywatna siłownia, przygotowana wyłącznie dla mieszkańców budynku, pozwalająca na chwile wytchnienia po ciężkim dniu pracy. Dodatkowe walory to: nowoczesny, dwupoziomowy parking podziemny, monitoring, wideo domofony czy też systemy nagłośnienia i subtelne zapachy w holach.

Prawdziwą perełką dla najbardziej wymagających będzie przygotowywany obecnie projekt kameralnego apartamentowca przy ul. Belwederskiej z 24 mieszkaniami. Połączenie jakości z nowoczesnym designem pozwoli na stworzenie wyjątkowej przestrzeni gwarantującej komfort mieszkania.

FUNDACJA JEST ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO