DZIĘKUJEMY SPONSOROM I PARTNEROM ŚWIĘTA ŁAZIENKOWSKIEJ

DZIĘKUJEMY SPONSOROM I PARTNEROM ŚWIĘTA ŁAZIENKOWSKIEJ
Data publikacji: 2018-06-03
Autor: legia.com
Autor zdjęć:
Święto Łazienkowskiej zostało zorganizowane przez Legię Warszawa, Fundację Legii oraz Legia Soccer Schools, ale w inicjatywę zaangażowali się również liczni sponsorzy oraz partnerzy. Bardzo dziękujemy za ich wsparcie!

BAKALLAND

Grupa Kapitałowa Bakalland to niekwestionowany lider rynku w wielu kategoriach. Wartość firmy tworzą znane marki Bakalland i Delecta, których produkty dostępne są w Polsce oraz na wielu światowych rynkach. W nowoczesnych fabrykach odbywa się produkcja z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Celem firmy Bakalland jest tworzenie i dostarczanie konsumentom zdrowej żywności, pełnej wartościowych składników, m.in. przekąsek bakaliowych, batonów, produktów do domowego wypieku ciast, czy też deserów.

ERBUD S.A.

Grupa ERBUD posiada bogate doświadczenie w realizacji prestiżowych projektów budowlanych. Na polskim rynku jest jedną z pięciu czołowych grup budowlanych. Działalność Grupy realizowana jest w obszarach:

budownictwo kubaturowe,

budownictwo inżynieryjno-drogowe,

budownictwo przemysłowe

inżynieria i serwis dla przemysłu i energetyki

Grupa działa na rynku polskim oraz na rynkach innych krajów Unii Europejskiej.

Wśród najnowszych projektów Grupy należy wymienić:

Centrum handlowo-rozrywkowe Młociny,

Hala Koszyki,

Biurowce: Royal Wilanów

Szucha Premium Offices,

Eurocentrum Office Comlex,

Szpital Południowy.

OEX

GRUPA OEX specjalizuje się w nowoczesnych usługach dla biznesu, w obszarach: e-biznes, back office i obsluga klienta, wsparcie sprzedaży i zarządzanie sieciami salonów dla operatorów telekomunikacyjnych.

BUDLEX

Spółka Budlex to deweloper z 30 letnim doświadczeniem, który spełnił marzenia o mieszkaniu prawie 24.000 osób. Jeden z najbardziej doświadczonych deweloperów regionu Pomorza i Kujaw od niedawna obecny także w Warszawie. Spółka wyrobiła sobie miano solidnej, nowoczesnej i profesjonalnej, co znajduje odzwierciedlenie nie tylko w licznych nagrodach zdobywanych w konkursach architektonicznych ale także opiniach nowych klientów.

Warszawski projekt można obejrzeć na Ursynowie przy ul. Roentgena 44.

ENEL-SPORT

ENEL-SPORT to wchodzące w grupę  Enel-Med. wyjątkowe kliniki z kompleksową ofertą w zakresie ortopedii, rehabilitacji i medycyny sportowej dorosłych, dzieci i młodzieży, w których pacjent po operacji lub urazie w bezpieczny sposób wróci do zdrowia, a sportowiec może pracować nad formą i w obiektywny sposób ocenić swoje postępy. Enel-Sportu to zespół doświadczonych lekarzy i rehabilitantów, to specjaliści cenieni w kraju i zagranicą, a także sprzęt najnowszej generacji wykorzystywany do diagnostyki i treningu.

Legia.com 

oficjalna strona Legii Warszawa, główne źródło wiedzy na temat Legii Warszawa

Miastodzieci.pl 

to portal dla rodziców i dzieci, w którym można znaleźć informacje o różnorodnych atrakcjach dla najmłodszych. Wydarzenia rodzinne na każdy weekend, tysiące bezpłatnych kolorowanek, pomysły na wycieczki za miasto, inspiracje do zabaw plastycznych i mnóstwo wesołych przepisów dla dzieci.

Radio Kolor 

jest jedną z najbardziej znanych i renomowanych stacji radiowych w Polsce – w eterze istnieją już od 25 lat. Filarem firmy są jej wyjątkowi pracownicy – pasjonaci radia i muzyki, co doskonale słychać na antenie.

Radio WAWA Zawsze Polska Muzyka! – pod tym hasłem stacja gra od 2004 roku. Od ponad 25 lat na antenie Radia WAWA prezentowane są najlepsze polskie przeboje, promowani są polscy artyści i wspierani są debiutanci.

Legia.net

Serwis Legia.Net od 1999 roku codziennie informujący o najlepszej polskiej drużynie piłkarskiej, a także innych sekcjach. Newsy, felietony, zdjęcia, filmy i wiele innych form. Niezmiennie jeden cel – rzetelne wiadomości z Legii Warszawa.

Legionisci.com

Legionisci.com – nieoficjalny serwis o Legii tworzony przez kibiców, dla kibiców. Raporty na żywo ze wszystkich meczów, filmy, zdjęcia i kibicowskie relacje ze wszystkch wyjazdów. Informacje o wszystkich legijnych sekcjach – nieprzerwanie już od ponad 19 lat!

TM FLOTA 

Grupa Cygan właściciel salonu Lexus Żerań jest obecna na motoryzacyjnej mapie Warszawy od ponad 3 dekad. Firma zajmuje się sprzedażą i kompleksową obsługą samochodów nowych i używanych z napędem konwencjonalnym oraz ultranowoczesnym i bezawaryjnym napędem hybrydowym. Dysponuje najnowocześniejszą w skali kraju lakiernią. Dostarcza także profesjonalne narzędzia z sektora finansów, ubezpieczeń i zarządzania flotą.

EA

Electronic Arts – amerykański producent oraz wydawca gier video. Flagowym produktem firmy jest seria gier sportowych FIFA. Inne gry od EA to: Battlefield, Need for Speed, The Sims, StarWars Battlefront czy Burnout Paradise.

FIRE-MAX

Fire-Max dostawca usług i specjalistycznego sprzętu dla straży pożarnej i jednostek ratownictwa. Ogniochron producent gaśnicy domowej – DOMOWA to podstawowy element zabezpieczenia przeciwpożarowego mieszkania lub domu, niezbędny w kuchni, w salonie z kominkiem, idealny jako prezent.

ADAMED

Grupa Adamed to polska firma farmaceutyczno-biotechnologiczna, która powstała dzięki własnej myśli naukowej i własnym patentom. Obecnie jest producentem ponad 579 produktów oferowanych pacjentom w 65 krajach na świecie. Tworzy konsorcja naukowo-badawcze z wiodącymi uczelniami oraz instytutami naukowymi. Własność intelektualna firmy chroniona jest wieloma patentami.

KLIWER

Biuro Turystyczne Kliwer zajmuje się wypoczynkiem dzieci  młodzieży oraz organizacją imprez i eventów z zakresu turystyki aktywnej a w szczególności żeglarstwa i narciarstwa. Specjalizacją firmy są obozy i kursy żeglarskie, turystyczne i szkoleniowe na  patenty. Kliwer organizuje imprezy integracyjne  dla firm , regaty i zawody narciarskie.

Od 3 lat prowadzi animacje dla dzieci na Sektorze Rodzinnym Legii Warszawa.

ALIOR

Sponsorem jest Alior Bank. Wyższa kultura bank nowości. Również Oficjalny Sponsor Reprezentacji Narodowej.

HOTEL DOUBLETREE BY HILTON W WARSZAWIE

Nasza główna idea to GOŚCINNOŚĆ – z pasją dostarczamy gościom wyjątkowych wrażeń – począwszy od przyjaznej obsługi i czekoladowego ciastka, które wręczamy naszym gościom na powitanie, kończąc na miłych doświadczeniach, które pozostają z gościem długo po opuszczeniu hotelu, a których gość nie zamieniłby na nic innego.

Uprzejmość i chęć pomocy niesiemy zarówno w przypadku noclegu naszych gości, czy organizowanych wydarzeń firmowych, a także podczas samej wizyty gości w naszej Restauracji Garden, czy pobycie w strefie Wellness z kompleksem saun i basenem oraz Fitness i Spa.

Lubimy pomagać, zatem zapraszamy Państwa do stoiska hotelu DoubleTree by Hilton w Warszawie, gdzie możecie Państwo pomóc razem z nami w tym szczególnym dniu Małym Pacjentom z Centrum Zdrowia Dziecka, rezerwując miejsce podczas kolacji charytatywnej w najbliższy piątek, 8 czerwca, a także zakupując karty z Ciasteczkowymi Przepisami, dzięki którym przygotujecie pyszne słodkości w domu, w rodzinnym gronie, a my odmalujemy smutne sale i korytarze szpitalne w Centrum Zdrowia Dziecka.

Żarcie na kółkach

Żarcie Na Kółkach to organizator największych zlotów foodtruckowych w Polsce, które od kilku lat przyciągają tłumy miłośników dobrego jedzenia. ŻNK przywiązuje szczególną wagę do jakości serwowanych potraw oraz obowiązujących trendów w mobilnej gastronomii. Dziś w strefie ŻNK możecie spróbować np. dań z krewetkami, kanapek z szarpanymi mięsami, potraw prosto z Meksyku czy Włoch. Dla wielbicieli klasycznego street foodu – burgery, zapiekanki, hot-dogi i frytki. A wszystko w przepysznym, jakościowym wydaniu. Zapraszamy na pyszną wyżerkę!”

STOWARZYSZENIE KIBICÓW NIEPEŁNOSPRAWNYCH LEGII WARSZAWA

Kibice, dla których nie ma barier. Od ponad 10 lat jako grupa, która jest z Legią na każdym meczu, nie tylko sekcji piłkarskiej pokazując, że słabości i niepełnosprawność tkwią tylko w naszych głowach. Uczą innych kibiców, a także zawodników pokory i nieustępliwości. Od dwóch lat jako formalne Stowarzyszenie Kibiców Niepełnosprawnych Klubu Legia Warszawa „Niepełnosprawni Fanatycy”.

FUNDACJA JEST ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO