Charytatywny turniej piłkarski - "Wykopmy Raka"

Charytatywny turniej piłkarski -
Data publikacji: 2018-03-14
Autor:
Autor zdjęć:
4 marca byliśmy obecni w hali sportowej OSiR Bemowo, gdzie odbył się Charytatywny Halowy Turniej Piłki Nożnej "Wykopmy Raka!", którego organizatorem było stowarzyszenie Kreator Sportowych Emocji, a sponsorem głównym Fundacja Legii. Cel był szczytny - wsparcie Fundacji Rak'n'Roll działającej na rzecz poprawy jakości życia chorych na raka.

Jako główny sponsor tego wspaniałego wydarzenia przekazaliśmy 10 kompletów strojów piłkarskich Legii Warszawa dla zwycięskiej drużyny oraz 60 pojedynczych biletów na wybrany mecz naszego klubu dla drużyn, które zajęły drugie oraz trzecie miejsce. Główną częścią wydarzenia był amatorski turniej w futsalu – halowej piłki nożnej, w którym udział wzięło 12 drużyn. Zmagania sportowców obejrzało duże grono zagorzałych kibiców. Dla najmłodszych gości turnieju przygotowano mnóstwo atrakcji. Między fazą grupową, a pucharową, trenerzy TURBO Football Academy przeprowadzili warsztaty piłkarskie i pokazali obecnym na wydarzeniu dzieciom w jaki sposób mogą „wykopywać raka”. Następnie przyszedł czas na fazę pucharową turnieju, która dostarczyła zarówno nam, jak i kibicom niesamowitych emocji. Gole w otatnich sekundach meczu oraz aż dwie serie rzutów karnych to idealne zwieńczenie turnieju pełnego radości i sportowej walki. Zwycięzcami turnieju zostali „Chłopcy z Bielan”, na drugim miejscu uplasował się zespół „PRIS”, a trzecie miejsce zajęła drużyna pod nazwą „KebaVita”. Gwóźdź programu – mecz gwiazd Youtube’a rozpoczął się o godzinie 15:00 i zakończył się wynikiem 7-5. Jednak wynik spotkania miał znaczenie jedynie symboliczne, to dobra zabawa i wspólne „wykopywanie raka” liczyło się tego dnia najbardziej. W przerwie meczu odbyły się również licytacje podczas których wylicytowano bilety na mecze Legii, koszulkę z podpisami youtuber’ów oraz koszulkę Napoli z podpisem Piotra Zielińskiego.

W trakcie wydarzenia udało się uzbierać prawie 8 tysięcy złotych, która w całości zostaną przekazane Fundacji Rak’n’Roll. Głównym celem Fundacji Rak’n’Roll są działania na rzecz poprawy jakości życia chorych na raka, zmieniają ich nastawienie do choroby oraz zarażają pozytywną energią.

Na rzecz projektu „Wykopmy Raka!” przekazaliśmy również oryginalną koszulkę meczową Legii Warszawa z podpisami zawodników pierwszej drużyny. Koszulka została wystawiona na licytację, która jest zwieńczeniem akcji i zakończy się w poniedziałek, 19 marca, o godzinie 14:53.

link: http://charytatywni.allegro.pl/koszulka-legii-warszawa-z-autografami-2017-2018-i6518608

Serdecznie zapraszamy do licytacji.

FUNDACJA JEST ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO