ZAKOŃCZYLIŚMY ZBIÓRKI DLA TOMASZA SZEWCZAKA

Data publikacji: 2018-03-08
Autor zdjęć: Mateusz Kostrzewa
Dzięki zaangażowaniu Fundacji Legii, pracowników Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa oraz klubu, zebraliśmy ponad 12 tysięcy złotych, które przekazaliśmy Panu Tomaszowi - tacie jednego z zawodników Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa chorującemu na SLA (stwardnienie zanikowe boczne).

W niezwykle trudnej walce o powrót do zdrowia Tomasz Szewczak potrzebuje pokryć koszty bardzo drogiej terapii komórkami macierzystymi. Fundacja Legii wystawiła na licytację pięć koszulek z limitowanego, trzeciego zestawu meczowego, w których zespół mistrza Polski wystąpił tylko raz – 19 listopada przeciw Górnikowi Zabrze. Z tej inicjatywy zebrano prawie 7 tysięcy złotych. Pozostałe fundusze zostały zebrane w klubie, przez menadżerów APLW, trenerów i podopiecznych Legia Soccer Schools, Fundację Legii oraz pracowników klubu.

Cała kwota zostanie przeznaczona na leczenie oraz rehabilitację Tomasza Szewczaka. Trzymamy kciuki za jego powrót do zdrowia!”