BILETY DLA UCZESTNIKÓW AKCJI ROWEROWY MAJ

Data publikacji: 2017-06-12
Zakończyła się akcja Rowerowy Maj, organizowana przez Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie. Fundacja Legii była w tym roku partnerem już po raz drugi.

Najlepszym wynikiem może pochwalić się Szkoła Podstawowa nr 352, drugie miejsce należy do Szkoły Podstawowej nr 209 im. Hanki Ordonówny a trzecie do Szkoły Podstawowej nr 66 im. ks. Juliana Chrościckiego. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

W ramach współpracy dla najbardziej aktywnych sportowo dzieciaków przygotowaliśmy różne nagrody, a wśród nich możliwość obejrzenia meczu przy Łazienkowskiej 3.

Każdy młody uczestnik, który brał udział w tegorocznej edycji akcji Rowerowy Maj i posiada w dzienniczku minimum 10 naklejek jest uprawniony do jednorazowego odbioru biletu dla siebie oraz dorosłego opiekuna na każdy mecz rozgrywanych w okresie wakacyjnym (15 lipca –  3 września) na stadionie Legii, w ramach rozgrywek Ekstraklasa 2017/2018.

Informacja o rozpoczęciu sprzedaży biletów zostanie umieszczona na oficjalnej stronie Legii Warszawa. Od momentu jej rozpoczęcia można zgłaszać się z dzienniczkami. Aby odebrać wejściówki uczestnik powinien zgłosić się najpóźniej do dwóch dni przed meczem do kas biletowych lub Punktu Obsługi Kibica razem z dzienniczkiem z naklejkami.

Wstępny terminarz na sezon 2017/18 dostępny jest tutaj.

Liczba miejsc na każdy mecz jest ograniczona (50 podwójnych wejściówek na trybunę rodzinną). Decyduje kolejność zgłoszeń.

Bilety mogą Państwo wymieniać w:

– Punkcie Obsługi Klienta  przy ul. Łazienkowskiej 3

pon. – pt.: 11:00-19:00;

sob.: 10:00 -17:00;

nd.: 10:00-16:00;

– na wyspie Legii w M1 Marki przy ul. Józefa Piłsudskiego 1

pon. – pt.: 15:00-20:00;

sob. – nd.: 11:00 -19:00

Serdecznie zapraszamy i życzymy samych pozytywnych emocji przy Ł3!