Rusza kolejna edycja finału akcji Kibicuj z Klasą

Data publikacji: 2017-02-22
Autor: Paweł Wiliński
Autor zdjęć: Fundacja Legii
Wzorem poprzednich lat przez cały sezon 2016/17 na stadionie odbywa się akcja „Kibicuj z Klasą”. Każda placówka może przyjść na jeden mecz w rundzie. Będziemy jednak robić wyjątki dla grup, które w specjalny sposób przyczynią się do działania na rzecz Legii Warszawa oraz Fundacji Legii.

„Kibicuj z klasą” to program skierowany do wszystkich placówek edukacyjno-wychowawczych, stowarzyszeń, fundacji, parafii, klubów sportowych itp. skupiających dzieci i młodzież do 17. roku życia. Grupy zorganizowane po wcześniejszym zgłoszeniu wchodzą na mecze za darmo na podstawie otrzymanych biletów na sektor przydzielony przez Klub. Grupy otrzymują bilety na sektory rodzinne, gdzie na dzieci oraz młodzież czekają  specjalnie atrakcje, m.in. malowanie twarzy, czy odwiedziny piłkarzy Legii. Więcej informacji odnośnie rejestracji grup na stronie http://legia.com/kibicuj-z-klasa-69.

Każda placówka edukacyjno-wychowawcza, która będzie chciała wziąć udział w konkursie i wygrać  bilety na jeden z meczów rundy mistrzowskiej będzie musiała wykazać się propagowaniem pozytywnych postaw i wzorców, działając przy tym jako kibice naszego Klubu.

Nagradzana będzie m.in. pomoc potrzebującym, pomoc niesiona bezdomnym zwierzakom, troska o środowisko naturalne, czy krzewienie miłości do Legii w swoim regionie, poprzez tworzenie fan klubów czy kół przyjaciół Legii Warszawa. Każde z tych pozytywnych działań powinno być udokumentowane zdjęciami i opisem. Na tej podstawie Fundacja Legii będzie przyznawała grupom dodatkowe bilety na mecze.Wybrane zostaną 3 klasy, które otrzymają bilety na mecz Legii Warszawa w rundzie mistrzowskiej.

Zgłaszanie działań propagujących pozytywne postawy i wzorce należy przesyłać na adres mailowy do 15.04.2017 :
[email protected]

„Podobają Ci się nasze działania? Przekaż 1% podatku na Fundację Legii. Wspólnie bądźmy #GotowiDoPomocy”!

Jak przekazać 1% na Fundację Legii?

To proste. Wypełniając rozliczenie podatkowe PIT wystarczy wpisać w odpowiednim miejscu nr KRS naszej Fundacji: 0000312389. Przygotowaliśmy dla Was także ułatwienie – kreator rozliczeń, który automatycznie uzupełni pole 1% danymi Fundacji. Korzystając z kreatora rozliczeń decydujesz się wesprzeć Fundację Legii.
Dostępne są dwie wersje kreatora rozliczeń w wersji online button_2_200x135px
lub w wersji instalacyjnej button_1_200x135px