Akcja krwiodawcza na Legii - 25 lutego!

Akcja krwiodawcza na Legii - 25 lutego!
Data publikacji: 2017-02-22
Autor: Krewcy Legioniści
Autor zdjęć: Krewcy Legioniści
Już w najbliższą sobotę 25 lutego w godzinach od 9:00 do 14:00 odbędzie się kolejna honorowa zbiórka krwi na Legii. W akcji organizowanej przez KHDK Krewcy Legioniści oraz Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa będą brały udział dwa krwiobusy z RCKiK w Warszawie. Dla krwiodawców przygotowane zostaną gorące napoje oraz słodycze.

Dzięki Fundacji Legii każdy krwiodawca, który odda krew na akcji, otrzyma bilet na niedzielny mecz Legii z Termaliką Nieciecza. Warunkiem otrzymanie biletu będzie posiadanie aktualnej karty kibica.

FL rownanie

Podczas akcji krwiodawczej prowadzona będzie również zbiórka książek dla dzieci i młodzieży oraz wszelkich zabawek edukacyjnych takich jak: układanki i gry planszowe (bez tzw. „pluszaków”). Dary te zostaną przekazane, między innymi, do Centrum Zdrowia Dziecka w ramach akcji Dobrzy Ludzie – kibice Legii dzieciom. Jeśli posiadacie w domu jakieś zbędne książki dla dzieci lub zabawki po swoich pociechach zachęcamy do przyniesienia ich na naszą akcję. Gwarantujemy że zostaną one na pewno dobrze wykorzystane. Przedmioty te powinny być w dobrym stanie. Opisy niesamowitych akcji prowadzonych przez kibiców Legii w Centrum Zdrowia Dziecka znajdziecie tutaj.

1487683293

Dla krwiodawców naszej zbiórki Sekcja Koszykówki Legii Warszawa przekazała 40 zaproszeń na mecz z Pogonią Prudnik, który odbędzie się 25.02.2017 roku o godzinie 17:00. Zaproszenia będą czekały na pierwsze 40 osób, które oddadzą krew.

1487683474

Podczas akcji wspierał nas będzie Łukasz „Juras” Jurkowski i Krwawy Sport. Fundacja Krwawy Sport przygotowała dla krwiodawców okazjonalne koszulki. Będzie również okazja porozmawiać z Jurasem przed zbliżającą się jego walką na Stadionie Narodowym.

1487682135

W sobotę podczas akcji będzie można wspomóc kibica – jednego z nas, który w Sylwestra zeszłego roku został potrącony na przejściu dla pieszych. Kamila „Jerrego”, po tym jak opuścił szpital, czeka długa rehabilitacja. Grupa Legijne Przedmieścia przygotuje dla wszystkich chcących wesprzeć zbiórkę gorący poczęstunek.

1487683382

Serdecznie wszystkich zapraszamy do udziału w sobotniej akcji. Czekamy na Was!

 

„Podobają Ci się nasze działania? Przekaż 1% podatku na Fundację Legii. Wspólnie bądźmy #GotowiDoPomocy”!

Jak przekazać 1% na Fundację Legii?

To proste. Wypełniając rozliczenie podatkowe PIT wystarczy wpisać w odpowiednim miejscu nr KRS naszej Fundacji: 0000312389. Przygotowaliśmy dla Was także ułatwienie – kreator rozliczeń, który automatycznie uzupełni pole 1% danymi Fundacji. Korzystając z kreatora rozliczeń decydujesz się wesprzeć Fundację Legii.
Dostępne są dwie wersje kreatora rozliczeń w wersji online button_2_200x135px
lub w wersji instalacyjnej button_1_200x135px

#GotowiDoPomocy

FUNDACJA JEST ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO