Podsumowanie warsztatów - Akademia Samodzielności

Podsumowanie warsztatów - Akademia Samodzielności
Data publikacji: 2017-02-27
Autor: Fundacja Legii
Autor zdjęć:
W dniach 13 – 24 lutego na terenie obiektów sportowych Legii odbyły się warsztaty Akademii Samodzielności. Uczestnikami zajęć były dzieci w wieku 7 – 13 lat, które w trakcie dwóch tygodni ferii zdobyły szereg przydatnych umiejętności poszerzających zakres ich samodzielności.

Dzieci podczas zajęć Akademii Samodzielności zdobyły umiejętności poszerzające ich samodzielność, takie jak: postępowanie w relacjach z nieznajomymi, nauka korzystania z mapy, podstawy RKO, metodologia postępowania w trakcie pożaru oraz burzy, nauka pakowania plecaka, wiedza na temat pomocy osobie w stanie hipotermii, jak walczyć ze strachem, jak opatrzeć skaleczenie oraz wiele innych umiejętności przydatnych na co dzień. Ponadto, poza obiektami Legii uczyliśmy się jak szukać suchego drzewa podczas deszczu, przygotowując się do ogniska.
Wszyscy uczestnicy z dużym zaciekawieniem słuchali wykładów oraz bardzo aktywnie angażowali się w realizację powierzonych zadań.
Do zobaczenia w lipcu podczas akcji „Lato w mieście” 🙂

 

 

„Podobają Ci się nasze działania? Przekaż 1% podatku na Fundację Legii. Wspólnie bądźmy #GotowiDoPomocy”!

Jak przekazać 1% na Fundację Legii?

To proste. Wypełniając rozliczenie podatkowe PIT wystarczy wpisać w odpowiednim miejscu nr KRS naszej Fundacji: 0000312389. Przygotowaliśmy dla Was także ułatwienie – kreator rozliczeń, który automatycznie uzupełni pole 1% danymi Fundacji. Korzystając z kreatora rozliczeń decydujesz się wesprzeć Fundację Legii.
Dostępne są dwie wersje kreatora rozliczeń w wersji online button_2_200x135px
lub w wersji instalacyjnej button_1_200x135px

#GotowiDoPomocy

 

FUNDACJA JEST ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO