1-2 CZERWCA DNI DZIECKA NA LEGII!

1-2 CZERWCA DNI DZIECKA NA LEGII!
Data publikacji: 2019-05-22
Autor: legia.com
Autor zdjęć: Janusz Partyka; Grafika: Jan Nyka
Wielkimi krokami nadchodzi czerwiec, a wraz z nim święto najmłodszych. Dobrej zabawy nigdy za wiele, dlatego też w tym roku Dzień Dziecka na Legii przedłużamy na cały weekend. Serdecznie zapraszamy na sobotnie Święto Łazienkowskiej oraz niedzielny Kids Fest organizowany wspólnie z Nickelodeonem.

W dniach 1-2 czerwca (w godz. 08:30-18:00) na Stadionie Legii przy ulicy Łazienkowskiej odbędzie się największa impreza dla dzieci w stolicy. Wspólne świętowanie rozpoczniemy 1 czerwca od godzin porannych. Święto Łazienkowskiej to wielki, rodzinny piknik, organizowany przez Legię Warszawa, Fundację Legii oraz Fundację Legia Soccer Schools.

 

 

Dla uczestników zostało przygotowanych moc atrakcji. Tego dnia będzie miał miejsce również uroczysty trening zawodniczek oraz zawodników z Legia Soccer Schools na płycie głównej stadionu. Nie zabraknie też aktywności kulturalnych i edukacyjnych. Wstęp jest bezpłatny, a wydarzenie jest otwarte dla wszystkich. Dodatkowo w trakcie trwania sobotniej imprezy w ręce dzieci oddamy klubowe social media – będzie się działo!

 

 

Na uczestników czekają m.in.:

 

• Taneczne i muzyczne występy;

• Możliwość zwiedzenia autokaru drużyny Legii Warszawa;

• Animacje i warsztaty dla dzieci – strefy sportowe i edukacyjne;

• Stanowiska sekcji sportowych Legii Warszawa, m.in. koszykówki, tenisa i rugby;

• Charytatywna loteria fantowa;

• Foodtrucki.

 

 

Fundacja Legii przygotowała także swoje aktywności. Jedną z atrakcji będzie charytatywna loteria fantowa pod hasłem „Pomagamy z Sercem”, która trwać będzie przez cały dzień. Każdy los to nagroda. Środki pozyskane z loterii zostaną przeznaczone na wsparcie organizacyjne wyjazdów wakacyjnych dla podopiecznych Fundacji, pochodzących z różnych świetlic środowiskowych.

 

 

W Skyboxie, przeszklonym budynku w południowo-zachodnim narożniku stadionu, zlokalizowana będzie strefa edukacyjna przygotowana w oparciu o programy realizowane przez Fundację Legii we współpracy z Fundacją Katalyst Education. Dodatkowo stoiska z animacjami będą wystawiać fundacje i stowarzyszenia, z którymi na co dzień współpracuje Fundacja Legii.

 

 

To nie koniec! Warszawska Legia i dedykowany dzieciom kanał telewizyjny Nickelodeon serdecznie zapraszają na wspólne świętowanie Kids Fest. Drugiego dnia – w niedzielę, 2 czerwca w godzinach 11.00 – 18.00 – na stadionie przy ulicy Łazienkowskiej odbędzie się wydarzenie, które pozwoli dzieciom wkroczyć w świat sportowych idoli i ulubionych animacji Nickelodeon.

 

 

Podczas Kids Fest wiele emocji wzbudzi organizowany przez Legia Soccer Schools turniej piłkarski wyjątkowo na głównej płycie stadionu. Możliwe będzie także zwiedzenie klubowego autokaru, którym drużyna Legii podróżuje na swoje mecze. Z młodymi sportowcami będzie bawić się maskotka Legii, Miś Kazek.

 

 

Fascynujące przygody dla uczestników przygotował też Nickelodeon. Na stadionie przy Łazienkowskiej pojawią się bohaterowie ulubionych kreskówek – SpongeBob Kanciastoporty, Marshall i Chase z „Psiego Patrolu”, Shimer i Shine oraz Dora i Diego. Postaci zaproszą dzieci do zabawy w laserowym tunelu, balansowania w parku linowym, śmiechu w gabinecie krzywych luster, czy wyścigu cartingowego.

 

 

Bilety na to wydarzenie w cenie 10 zł dostępne są na stronie kidsfest.legia.com. Posiadacze aktualnych kart kibica Legii Warszawa, posiadacze karnetów na sezon 2018/19, a także zawodnicy Legia Soccer School (LSS) i Akademii Legii Warszawa uprawnieni są do 50% zniżki.

Do zakupu biletu potrzebne jest podanie imienia, nazwiska, nr telefonu i adresu e-mail. Po zakupie bilet zostanie wysłany na wpisany adres e-mail oraz smsem na nr telefonu. Przy wejściu na stadion wystarczy pokazać w telefonie kod QR biletu, w przypadku biletów ulgowych również aktualną kartę kibica Legii Warszawa.

FUNDACJA JEST ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO