Wizyta Jana na meczu z Ajaksem

Data publikacji: 2017-02-17
Na inaugurującym rundę wiosenną meczu na stadionie przy Łazienkowskiej pojawił się specjalny gość. Mecz z Ajaksem Amsterdam miał okazję zobaczyć Jan Janczylik z Grodna.

Jak informowaliśmy wcześniej (tutaj) na pierwszy mecz rundy wiosennej Ligi Europy UEFA zaproszony przez kapitana legionistów został Jan Janczylik. 25-letni, niepełnosprawny kibic po raz pierwszy w swoim życiu miał okazję zobaczyć mecz piłki nożnej na żywo. W trakcie wizyty Jan przywitany został również przez prezesa Legii Warszawa Bogusława Leśnodorskiego, od którego dostał pamiątkową koszulkę. Jan został również oprowadzony po muzeum Legii Warszawa. Oczywiście głównym punktem przyjazdu był mecz.
Mamy nadzieję, że cały wyjazd się udał!

„Podobają Ci się nasze działania? Przekaż 1% podatku na Fundację Legii. Wspólnie bądźmy #GotowiDoPomocy”!

Jak przekazać 1% na Fundację Legii?

To proste. Wypełniając rozliczenie podatkowe PIT wystarczy wpisać w odpowiednim miejscu nr KRS naszej Fundacji: 0000312389. Przygotowaliśmy dla Was także ułatwienie – kreator rozliczeń, który automatycznie uzupełni pole 1% danymi Fundacji. Korzystając z kreatora rozliczeń decydujesz się wesprzeć Fundację Legii.
Dostępne są dwie wersje kreatora rozliczeń w wersji online button_2_200x135px
lub w wersji instalacyjnej button_1_200x135px