Znamy wyniki akcji Pomagaj po Mistrzowsku

Data publikacji: 2019-10-15
Wyjątkowa akcja firmy FoodCare i sieci sklepów Biedronka - Pomagaj po Mistrzowsku, odbyła się w maju br. 2% ceny każdego sprzedanego napoju Black lub 4MOVE miało wesprzeć działania charytatywne Fundacji. Dzięki akcji udało się zebrać 22 435,72 zł. Dziękujemy!

Celem akcji Pomagaj po Mistrzowsku było wsparcie działań Fundacji Legii, ze specjalnym wskazaniem realizowanych przez nas projektów edukacyjnych skierowanych do dzieci i młodzieży z potrzebujących rodzin. Firma FoodCare (producent napojów energetycznych BLACK i izotonicznych 4MOVE) zdecydowała się przekazać 2% od każdego sprzedanego napoju w jednym z 216 sklepów sieci Biedronka, która również była partnerem. Akcja miała charakter ogólnopolski.

Dzięki wspólnym działaniom udało się pozyskać 22 435,72 zł dla Fundacji. Wszystkim partnerom oraz osobom, które poprzez zakup zdecydowały się wesprzeć nasze działania serdecznie dziękujemy!