Spędź dzień na Legii i wiele więcej - aukcje charytatywne dla seniorów / #GotowiDoPomocy

Data publikacji: 2021-01-29
Autor:
Trwają aukcje Fundacji Legii w ramach Karnawałowego Live'a Charytatywnego, z których dochód zostanie wykorzystany na wsparcie warszawskich seniorów w akcji #GotowiDoPomocy.

Marzyłeś o tym, żeby choć na jeden dzień zostać częścią największego polskiego klubu? Uwielbiasz oglądać mecze Legii w dobrym towarzystwie? A może cenisz modę i śledzisz najnowsze trendy? Czy może jesteś fanem nowych technologii? Fundacja Legii w ramach Karnawałowego Live’a Charytatywnego z firmą PLNY LALA ma dla Ciebie wiele atrakcyjnych propozycji i wielką misję – wsparcie znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej i życiowej warszawskich seniorów w akcji #GotowiDoPomocy.

Lista aukcji – KLIK

Linki do poszczególnych aukcji:

Spędź dzień na Legii – KLIK

Mecz Legii w towarzystwie Piotrka Kędzierskiego – KLIK

Voucher do La Manii o wartości 1000 zł i książka Joanny Przetakiewicz z autografem – KLIK

Spedź dzień w Google – KLIK

Vinyl i DVD Molesty wraz z książką Piotra „Vienia” Więcławskiego – KLIK

Płyta Black Gold Best of Editors z autografami – KLIK

Książka Jagny Niedzielskiej „Dzień bez resztek” z autografem – KLIK

Książka Andrzeja Polana „Polana Smaków” z autografem – KLIK

– – – – –

Jak możesz jeszcze pomóc seniorom? Dołóż się do zbiórki – KLIK

#GotowiDoPomocy to kompleksowa akcja pomocy w Warszawie, zapewniająca realną, bezpośrednią pomoc seniorom w czasie epidemii koronawirusa. W pierwszym etapie programu seniorzy mogli korzystać ze specjalnie przygotowanej infolinii, poprzez którą mogli zamawiać bezpłatne posiłki, korzystać z pomocy przy robieniu zakupów, uzyskać pomoc technologiczną oraz pomoc psychologiczną. Podczas pierwszych 49 dni akcji udało nam się pomóc prawie 2,5 tys. seniorom dostarczając i finansując ponad 32 000 posiłków. Od czerwca prowadzony jest drugi etap programu, obejmujący pomocą węższą grupę najbardziej potrzebujących seniorów. Obecnie pod stałą opieką Fundacji Legii znajduje się 43 beneficjentów z całej Warszawy. Akcja #GotowiDoPomocy trwa już 300 dni, podczas których dostarczyliśmy blisko 42,5 tys. posiłków.