POMAGAJ PO MISTRZOWSKU!

POMAGAJ PO MISTRZOWSKU!
Data publikacji: 2019-05-09
Autor: legia.com
Autor zdjęć:
9 maja rusza wyjątkowa akcja firmy FoodCare (producenta napojów energetycznych BLACK i izotonicznych 4MOVE), sieci sklepów Biedronka oraz Fundacji Legii. 2% ceny każdego napoju Black lub 4MOVE, sprzedanego w jednym z 216 sklepów Biedronki biorących udział w akcji, zostanie przeznaczone na wsparcie działań charytatywnych Fundacji Legii.

Wszystkie środki, które uda się pozyskać w ramach akcji, zostaną przeznaczone na realizację projektów edukacyjnych Fundacji Legii, skierowanych do dzieci i młodzieży z potrzebujących rodzin.  Wśród tych programów znajdują się m.in. autorskie projekty „Korki z Legią”  (zajęcia przygotowujące do matury z języka polskiego i matematyki) i „Szkoła Językowa” (darmowe zajęcia z języka angielskiego i hiszpańskiego dla podopiecznych praskich świetlić środowiskowych i socjoterapeutycznych). Jesienią wystartuje nowy program pod nazwą „Celuj w zdrowie”, który będzie realizowany w wybranych szkołach podstawowych w Warszawie, a jego celem będzie edukacja zdrowotna i aktywizacja dzieci oraz ich rodziców.

„Jesteśmy dumni, że razem udało nam się stworzyć tą wyjątkową akcję, której celem jest pomoc dzieciakom. Foodcare to firma, która rozumie jak ważna w życiu jest motywacja. Nasze marki 4move oraz Black na co dzień motywują i pokazują, że w życiu nie ma rzeczy niemożliwych. Mocno wierzymy, że wsparcie działań Fundacji to kolejny krok w realizacji wizji naszych marek.” – mówi Olga Rebajn, Brand Manager.

Akcja potrwa do 1 czerwca i ma charakter ogólnopolski. Uczestniczy w niej 216 sklepów z 82 miast.

„Serdecznie dziękuję firmom FoodCare oraz Jerónimo Martins za współpracę, dzięki której możemy pokazać, że pomaganie jest nie tylko ważne i potrzebne, ale także proste. Łącząc siły możemy osiągać najlepsze efekty, dlatego zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w akcji.” – mówi Anna Mioduska, prezes Fundacji Legii.

Więcej o działaniach Fundacji Legii można przeczytać w zakładce Programy oraz w aktualnościach, lub na kanałach Social Media Fundacji: Facebook, Instagram, Twitter.

Listę sklepów biorących udział w akcji znajdą Państwo TUTAJ (kliknij).

Serdecznie zachęcamy do zaangażowania się i wsparcia naszej akcji. Pomaganie innym jest bardzo proste! 🙂

FUNDACJA JEST ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO